Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne erről leszoktatni...

Hogy lehetne erről leszoktatni a cicámat?

Figyelt kérdés

Van 2 cicám!Tesók,11 hetesek!A fiú cicám ész nélkül kapar wc-zés előtt!De kb 5 percig és mintha az élete múlna rajta!Szanaszét kaparja az almot,az egész fürdő úszik az alomban és borzasztó elviselni,főleg hajnalban erre ébredni!

Hogyan lehetne erről leszoktatni,vagy majd kinövi?

A tesója normálisan csinálja a dolgot,nem értem a fiú miért csinálja ezt!Valami tanács?


2011. júl. 6. 07:15
 1/8 Sárkányfűárús ***** válasza:
0%

Tedd be a fagyasztóba egy napra...többé nem fog kaparni.:)

Egyébként kinövi.

2011. júl. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Falun ***** válasza:

nekem a macskámnak fedeles ajtós alomtálcát vettem. 3000ft

aukciós oldalakon még olcsóbb is van.

egyszer betettem és tudta hogy oda kell mennie, ha wc-zni kell.

ott meg rodeózhat bent, nem lesz tiszta alom minden. :)

2011. júl. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igazából a legkevesebb hogy napi 20szor takarítok!Inkább az az idegesítő hogy kapar és embertelen hangja van!


A fagyasztósat talán még fél 5kor megfontoltam volna de így már nincs szívem!:):):):)

2011. júl. 6. 08:48
 4/8 anonim ***** válasza:
11 hónapos nőstény cicám ugyanezt csinálja, csak még vernyog is hozzá. Én már megszoktam, nem ébredek fel rá. Nem tudod máshova - messzebb - rakni az almot?
2011. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Nekem több felnőtt cica is csinálta. Nem érzi elég mélynek az ásott lukat,keresi a jobb pontokat, de nem találja, ezért sokkal, de sokkal több almot tegyél bele, és abba fogja ezt hagyni! Jó vastagon, hagy élvezze. A takarítás ellen, pedig használj fedett macskavécét...ezért találták ki....
2011. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Falun ***** válasza:
fedeles macskawc.
2011. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mondom még a takarítás hagyján,de valószínű beszerzek egy fedeles wc-t is a saját érdekemben!:)

Na majd kipróbálom ezt a több almos dolgot csak az a probléma hogy játszik is benne...szóval kapar mintha wc-zni akarna aztán megunja és tovább áll...nem wc-zik máshova CSAK az alomba!!!!!!!így fogalmam sincs mit élvez ebben!

Ha valakinek van még ötlete örömmel olvasom!:)

2011. júl. 6. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Én még ajánlom a füldugót. Én már kb 3 éve azzal alszom, meg szemfedővel. Jöhet özönvíz, földrengés, alomkaparás, vihar, kamionflotta.
2011. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!