Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez azt jelenti, hogy kezdenek...

Ez azt jelenti, hogy kezdenek megbarátkozni?

Figyelt kérdés

Van 2 kis cicám, 2 hónaposak mindketten, talán pár hét van köztük. Az egyiket hamarabb hoztam pár nappal mint a másikat. Az első már megszokott minket, és hirtelen jött a 2. aki nagyon félt :( Az 1. odament hozzá ismerkedni, de a másik fújt rá,meg morgott mint egy kutya. Aztán nem is mentek egymás közelébe, de másnap reggel egymástól 30 cm-re aludtak. Aztán mostanra, már annyira nem fújnak, de mind 2 morog ha eszik, előtte az első cica ilyet nem csinált, még rám is morog. Ma meg már bunyóztak is, meg ugráltak mint vmi szöcskék, az egyik levadászta a másik farkát,meg ilyenek.

Ezeket játékból csináljak? Nem fogják egymást bántani? Összeszoknak, vagy már kezdenek? Mind 2 kisfiú.


2011. júl. 6. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze h játékból......a macskák azért morognak, mert irigyek egymásra...és ha vki belép a felségterületükre az nem tetszik nekik...Nem bántják egymást...megszokják
2011. júl. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Bocsi, de kiemeltem a kérdést,mert zavart, hogy csak 1 válasz van :S :$
2011. júl. 8. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi baj, ilyen fiatalon biztos hogy összeszoknak! Biztos csak játszanak, persze először furcsa nekik, hogy más is van a "felségterületükön" (gondolom a lakásban), de hamar meg fogják szokni, és jó haverokká válhatnak :D Kb. 6-7 hónaposan viszont szerintem ivartalanítsd mindkettőjüket, és akkor nem fognak elkóborolni, a környék macskáival se fognak verekedni ,és kicsi az esély hogy jelölgetni kezdjenek. :)
2011. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tegnap nem láttam őket,mert nem voltam itthon, de ma olyan békésen játszottak, egymás után szaladgáltak az udvaron, meg együtt felfedezték a különböző helyeket. Aztán mikor az egyik kakált a másik cica piszkálta, aztán nyávogott neki, és békén hagyta és kivárta amíg elvégezte a dolgát után ment oda :D

Nagyon aggódtam, de gy tűnik minden rendben lesz. Köszi szépen a válaszokat! :)

2011. júl. 9. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!