Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert nem nyavog a cica?

Miert nem nyavog a cica?

Figyelt kérdés
Egesz nap csak dorombol, de nem nyavog. 2 napja kaptam, kb .5-6 honapos lehet. Es folyton dagaszt -megallas nelkul...mar sajnalom, mert nem tud nyugodtan meg allni sem...
2009. márc. 29. 16:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
meg elfelejtettetm - nem is tatog, hogy nyavogna...es a dorombolas kozben ki ad meg egy hangot - olyan, mint a traktor motora...
2009. márc. 29. 16:45
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért dorombol mert jól érzi magát. Miért kéne, hogy nyávogjon? Az én macskáim talán, ha egy hónapban egyszer nyávognak.
2009. márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak mert hogy nem - e valami baja van - valami idegrendzeri
2009. márc. 29. 16:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én cicám se nyávogott egy ideig. De most sem nyávog sűrűn csak ha éhes. A traktor szerű hang a dorombolás hangja. De biztos semmi baja.
2009. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem tud. A felnőtt macskák egymásközt nem nyávognak, ezt csak az érthetetlen embereknek tartják fenn.

Volt egy egy macskánk, soha nem nyávogott, majd mellékerült egy nyávogós. És képzeld, egy hét alatt megtanulta és odaült ő is nyávogni. Örülj, hogy nem szokott. De ha meghúzod a farkát, vagy a lábára lépsz, biztos nyávog.

2009. márc. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kepzeld, mar a farkat is huzztuk(persze csak ovatosan) es semmi....barmit csinalunk vele, nem nyavog...a labara meg nem leptem(de nem is fogok)..Szegenyt sajnalom, mert allandoan jarnak a lbai-jarni is bicegve...de olyan aranyos, hogy mindig turbozik..
2009. márc. 29. 17:14
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi baja. A farkára rá kell lépni 70 kilóval, hogy nyávogjon.
2009. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nos hát ültesd le a gép elé és indítsd el neki ezt a videót hangosan:) http://www.youtube.com/watch?v=nX1YzS_CYIw

Ha erre sem válaszol lehet hogy néma?! Bár ilyenről még nem hallottam.

2009. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ha 2 napja kaptad lehet még meg van lepődve azért nem nyávog... majd később fog.
2009. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Enyém (6 hónapos cicalány) is nagyon sokat és hangosan dorombol. És mi is mindig azt szoktuk rá mondani, hogy turbózik :)))
2009. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!