Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Merre van megbízható, kedves,...

Merre van megbízható, kedves, kötelességtudó állatorvos Budapesten?

Figyelt kérdés
Csak most költöztünk Pestre és nemsokára érkezik hozzánk egy kiscica.A szükséges oltások és a későbbi ivartalanítás miatt szükségem lenne egy olyan állatorvosra,aki nem félvállról veszi a munkáját.
2009. márc. 29. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol laktok? (Pest elég nagy)
2009. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen,ez kimaradt.:)A X.kerületben.
2009. márc. 29. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


sajnos a X. kerületet nem ismerem, de menj fel az állatorvos.lap.hu-ra és ott kereshetsz rendelőket. mindbe érdemes ellátogatni és megnézni kik is rendelnek ott.


ha tudod utaztatni, akkor a VI. kerületi Kodály Köröndi Pharma klinikát ajánlom.


ha tudod még többet utaztatni,és megéri neked, akkor ide vidd:

[link]

ez akkor is jó ha vészhelyzet van. itt az utolsó percig küzdenek és törődnek az állatokkal. kiváló orvosok rendelnek itt. (viszont itt nagy a sor.épp azért mert nagyon jók)


bocsi hogy nem tudtam közelebbi dokikat mondani..


Caelestis

2009. márc. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A X. kerületben én sem ismerek dokit, de mindenképp azt ajánlom, hogy olyanrendelőt válassz, ami jól felszerelt (röntgen, ultrahang, labor) és ahol az orvosoknak meg van adva a mobilszámuk is, tehát akármikor felhívhatóak, ha kérdésed van, vagy vészhelyzetben megkérheted, hogy jöjjön ki, vagy menjen be a rendelőbe, hogy bevidd az állatot.
2009. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ide vittem kezelésre a FIP-es cicámat! Igaz,hogy ez a doki a 11.kerületben van,de nagyon tudom ajánlani! Igazi állatbarát, nagyon segítőkész ember! Egy hátránya van,hogy kicsit drága.Sajnos ez Pest. De egy próbát megér!

Dr. Lakatos Béla, 1112 Budapest, Vadon u. 7. Mobil: 30-937-2170

Neten rákeresel sok cikket írt, főként a FIP-ről. Sok sikert!

2009. ápr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát..a mi állatorvosunk nagyon rendes velünk,Újpesten van,de én a XIII.kerületből járok hozzá...megéri:)

www.ujpestvet.hu és www.ujpestiallatorovos.mlap.huHa gondolod,nézd meg,van fenn térkép,árak,stb.

2009. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én se panaszkodhatom az enyémre. Mi már évek óta oda visszük az állatkáinkat, kedves és figyelmes az állattal. 2 cicámnak az életét mentette meg. én a VIII. kerületbe járok. Ja és nem is drága.
2009. ápr. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!
2009. ápr. 20. 17:43
 9/9 anonim válasza:
Lakatos Béla valóban nagyon drága, és arra törekedik, hogy hosszútávon járj hozzá, kivesz egy valag pénzt a zsebedből, és semmiféle garancia nincs arra, hogy meggyógyítja a kis kedvencedet. Legfeljebb ideiglenesen, de akkor sem tudod mit ad be neki, lehet hogy épp egy vitaminkoktél, sohasem kéri el az állatka kis könyvét, nem ismert milyen szereket használ, mert ő "barkácsol" otthon is mindenfélét. Ráadásul számlát sem fogsz tőle látni. Rendelési ideje korlátolt, ő pedig sokat beszél hogy felmérje mennyi lóvéd van, ha ezen múlik ki is kísér az autódhoz, szóval érdemes kis polskival menni. Egyéb iránt nem tartom őt jó orvosnak, ott hagytunk nála kb. egymillió forintot, nagyjából negyedévig rendben volt a kutyus, majd ismét beteg lett, miután béla kezelte, mindig és mindig visszaesett, mondván folyamatos kezelést igényel. A másik kutyánkkal ugyanez volt a helyzet, napi injekciókra jártunk hónapokig, de a kutya elpusztult. Szóval gondoljátok meg, szerintem ez is egy sarlatán.
2017. okt. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!