Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a 7-8 hetes...

Mit tegyek, hogy a 7-8 hetes kiscicám nem karmolássza a bőrbútort illetve a tapétát?

Figyelt kérdés
Nem rég elpusztult a macskám.Neki volt a kis kori szokása, hogy az ülőgarnitúrát és a tapétát karmolta.Lett egy új kiscicám és szeretném megakadályozni, hogy ő is ezt csinálja.Mit tehetnék? Köszi a válaszokat előre is!
2011. júl. 7. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Veszel egy vízipisztolyt. Amikor elkezd karmolászni, szó nélkül popsin találod őt párszor. Mivel kellemetlen érzés lesz számára, egy idő után leszokik róla. Addig teríts valamit oda, ahol eléri.
2011. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi.:D

Mert írták pár helyen, hogy az a macskariasztó spray nem igazán hat, de valaki szerint meg igen..:D

2011. júl. 7. 11:49
 3/7 dzseni100 ***** válasza:
Vegyél neki kaparófát :D beváll
2011. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Feltétlenül csináljatok neki valamilyen kaparóalkalmatosságot, amin karmolászni tud. Egyrészt az elhalt körömtől szabadul úgy meg, másrészt a talppárnái közé került szennyeződést tisztítja ki, nem bosszantásból körmöl. A kaparófa legalább 1 m magas legyen, hogy ki tudjon nyújtózni közben.
2011. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az erdőben találtam egy farönköt. Pont jó mérete volt, kiszáradva, érdekes formája is volt. Betettem a lakásba és a cicám 16 évig imádta.
2011. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hetente megnyesem a cicám körmét, így max próbálkozik, de ezt csak benti cicákkal lehet, mert a kinti csúnya világban szüksége lehet a karmaira...

Amúgy ami nekem még bevállt az a dolce and gabbana light blue parfümöm...utálja a szagát töményen, mert citrusos. Megrágta a bőrfotelem karfáját- szerencsére nem nagyon- elkapott a harci ideg tele fújtam a fotelomat a parfümmel, azóta max átgrasszál rajta de bele sem ül :D

2011. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.:D Mindenképpen beszerzek egy kaparófát.:)
2011. júl. 7. 17:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!