Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felkészültem a cicavállalásra?

Felkészültem a cicavállalásra?

Figyelt kérdés

Egész életemben(18évig) mellettem voltak a cicáim egészen mostanáig. Elköltöztem otthonról és elszakadtam tőlük.

Most hogy így külön lakok és egyedül vagyok, nagyon sokat gondolok rájuk és nagyon hiányoznak. Rossz hazajönni az új lakásba. ÚGy gondoltam, hogy szeretnék egy új kicsi cicát akit ismét felnevelhetek és ő megajándékoz a boldogsággal. Mert valjuk be nagy örömet tudnak okozni.

Néha viszont elbizonytalanodok. Legszívesebben az összes állatot befogadnám, de néha megijedek egy kicsit.

Tudom ha itt lesz minden megváltozik, ismét alkalmazkdoni kell hozzá, de maga az amit ad, a mosoly...az hiányzik...


Keresem az igazi cicát, sajnos válogatós vagyok :( de leginkább olyat szeretnék akit megmenthetek altatástól, vagy bármi mástól.


Csak a kérdés..Ha elveszítesz egy jó barátot..felkészülsz-e arra, hogy idővel őt is elveszítsd.

Egyik cicám tavaly elpusztult 17 évesen.

De mondták már h ne erre gondoljak, hanem arra amit adni fog.


2011. júl. 8. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szívemből biztatlak egy cica válallására.nem vagy kezdő, tudod a dolgodat, és sokkal több örömöt adnak, mint amennyi

gond van velük.

vágj bele én azt mondom. és a megmentés pedig nagyon szép dolog.

üdv.

2011. júl. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Falun ***** válasza:

látogass el egy közeli menhelyre ahol vannak cicák is.

majd a cica kiválaszt téged! :)

hidd el nagyon hálás lesz!!!!


mérd fel hogy anyagiakban tudod-e fedezni a tartást, étel, alom, állatorvos.


nem vagy már kezdő, menni fog ha te is úgy akarod! :)

2011. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. Igazatok van. Belevágok :)
2011. júl. 8. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Helyes, és jó cicázást:)))
2011. júl. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helyes, vágj bele :)

Itt is tudsz cicust keresni:

[link]

2011. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem ragaszkodsz a kicsihe, és menteni akarsz, akkor sztem ments felnőttet, mert azokat nehezebb örökbeadni, így duplán jót cselekednél. Persze meg fog halni szegény, és az fájni fog, de ha menekülnénk a fájdalom elől, soha nem szeretnénk senkit, akkor meg mi értelme lenne az életünknek?
2011. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján fel vagy rá készülve. Nekem is mindig volt cicám, olyan is, akit attól mentettem meg, hogy kísérleti macska legyen belőle! Meg is kaptam érte a "jutalmamat", mert amikor depressziós voltam, ők segítettek át a betegségen.

Én pont ilyen kutyust szeretnék majd idővel, akit senki nem fogad örökbe, hogy ha csak néhány évig is, de szép élete legyen végre!

A Noé Állatotthont tudom javasolni (ha budapesti vagy), ők nagyon elkötelezettek az állatokkal szemben.


Egyszer elveszíted, ezt Te is tudod, de akkor gondolj arra, hogy szép élete volt melletted! Akár ha csak az utolsó hónapjait is tudod széppé varázsolni, már elmondhatatlanul sokat tettél érte...

2011. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!