Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma kaptam egy kiscicát nagyon...

Ma kaptam egy kiscicát nagyon édi, hogy szoktassam ide, hogy ne menjen el?

Figyelt kérdés
most egy nagyobb nyúlólba van
2011. júl. 8. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár napig zárd be garázsba/pincébe és ott etesd. aztán mikor ott vagy vele kicsit kiteheted az udvarra, de vigyázz nehogy elfusson, pár nap múlva már egész nap kinnt lehet, de azért éjjelre jó lenne bezárni még 1-2 hétig.

Ja és csináljatok neki egy kis kuckót/házikót ahol aludhat mikor kinnt van, meg majd éjjelente mikor már nem zárjátok be :)

2011. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első hetekben foglalkozz vele nagyon sokat, simogasd, játssz vele, szóval nyerd el a bizalmát! :D Én is ugyan így vagyok, egy hete kaptam egy kb. 7hetes kiscicát :) Az első napokban nem engedtem még ki, csak bent játszottam vele, most (a nagy hőség miatt) csak reggel meg este engedem ki,és egyre nagyobb területeket fedez fel a kertből :) Ja, és mindig te adj neki ételt, hogy megszokja, hogy itt jó helye van, és el van tartva :) :D
2011. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én az első cicámat akkor hoztam el, amikor már jól tudott futni, meg minden tehát be kellett zárni... és így végül megszokott minket. A második meg csak egyszeren bejött a kertbe és ott maradt. De neki még az anyukájával kellett volna lennie, tehát túl sok választása nem volt. sztem ott pont jó a cicádnak egy ideig, ha sokat foglakozozl vele. Pár hét után már biztos nem fog elmenni:)
2011. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm a válaszokat
2011. júl. 12. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!