Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Reggel a cica benyelt egy...

Reggel a cica benyelt egy (tompa) hímzőtűt, még időben megláttam és kiszedtem a szájából, fonallal együtt. Lehet valami baja? Nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Este kinn felejtettem az asztalon,ha 10 perccel később nyeli be,már nem vagyok itthon... Elvigyem dokihoz?
2011. júl. 8. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eszik rendesen, nem remeg (hidegrázásszerűen), akkor minden rendben. Ha bármi gyanúsat észlelsz, akkor doki.
2011. júl. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kiszedted a szájából, akkor semmi gond.

Az enyém tavaly nyelt le egy hegyes varrótűt. Szerencsére épp láttam, hogy mit csinál, de már nem tudtam kiszedni neki, lenyelte. Ha épp akkor nem vagyok otthon, vagy nem nézek rá, nem tudom mi lett volna.

Azonnal rohantunk az orvoshoz, röntgen után fel is vágták a gyomrát, kiszedték neki.

Azóta nagyon figyelek, hogy semmi egy pillanatra se maradjon elöl.

2011. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!