Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fahéj színű brit rövidszőrű...

Fahéj színű brit rövidszőrű cicát szeretnék. Hol tudok venni? Nem nagyon láttam még.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nekem is a brit a kedvenc,de inkább nézz körül menhelyen,akkor megmentesz egy kiscicát legalább

ha veszel az kb 80-100 ezer

2011. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Néztem menhelyen de nem találtam.Tudom hogy mennyibe kerül de szülinapomra kapnám:)
2011. júl. 8. 14:48
 3/20 anonim ***** válasza:

mázlista vagy,nagy álmom nekem is egy brit...nekem vagy szürke kéne vagy krémszínű,olyan gyönyörűek...de ugye benti cica lenne...

mondjuk még van időm gyűjteni rá,ha esetleg nem lesz menhelyen olyan amibe belezúgok,jelenlegi cicám még csak 3 éves lesz augusztusban,benne van egy kis brit vonás,a rövid lábaival,meg a tömött bundájával,pofija is kerek...

[link]

ő az én gyönyörűségem,talált cica :)

2011. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon cuki cicád van :) Szerencsés vagy :P
2011. júl. 8. 15:05
 5/20 anonim ***** válasza:
köszönöm,ő az első cicám,és egy tündér...bújuk,dorombol,és persze este úgy alszunk a párommal,hogy a macska is elférjen :D
2011. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
bújik
2011. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Végülis nekem megfelelne bármilyen színű brit cicus mert az összes tetszik csak megláttam egy könyvben a fahéj színűt és azonnal bleszerettem.
2011. júl. 8. 15:20
 8/20 anonim ***** válasza:

Jaaaaj de gyönyörű a kis vörös tündér:)


Fahéj színű? Olyat még nem is láttam, nekem az a kedvenc most, aminek sziámi színezete van :)

2011. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én sem láttam még eddig csak egy cicás könyvben.
2011. júl. 8. 15:38
 10/20 anonim ***** válasza:
15:22-es nagyon szépen köszönöm :D ő az én kicsi kincsem,mintha a lányom lenne :)
2011. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!