Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem tudja kinyitni...

A macskám nem tudja kinyitni az egyik szemét, és mintha be lenne dagadva neki a fehér szemhártyája, de a szemlencséjén nem láttam sérülést. Érdemes elvinni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, hiszen ki tudná így látatlanba megállapítani, h mi történt vele, de hátha van itt egy okos, aki megmondja mi lehet a gond, és kell-e segítség.
2011. júl. 8. 16:08
 1/3 anonim válasza:
Kamillás borogatás, az én cicámnak valami szó szerint beleállt a szemébe, jó nem a szemgolyójába de alá, kiszedtük, kamilláztam és két nap alatt helyre állt :D
2011. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt többször olyan a macskámmal, hogy nem nyitotta ki és be volt neki dagadva.Mindig elmúlt magától.És arra következtettünk, hogy lehet belekapart mert amikor próbáltuk kinyitni neki, akkor azok a rétegek amiket ráhúz a szemére, be voltak dagadva.De szerintem érdemesebb orvoshoz vinni.:)
2011. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oszinten meg gyerekkoromban akarhany macskam volt,mindig mindeggyiknek a szeme volt begyulladva.Nem tudom mitol lehet ez a macskaknal,es raadasul nagyon csunya es latszik hogy szenvednek.Sajnos penzunk nem volt allatorvosra,igy kamillas borogatassal egy par het mulva elmulott nekik,de en azt ajanlom ha teheted vidd el allatorvoshoz,igy nem fog annyit szenvedni.
2011. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!