Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhes (kb. 5 hetes) cicámat...

Vemhes (kb. 5 hetes) cicámat is ivartalaníthatom?

Figyelt kérdés
Szerettem volna ivartalaníttatni még mielőtt vemhes lesz, de megelőzött, mint mindig:(!Most mit tegyek? Kivenni mindenét ilyen állapotban? Úgy hallottam a petefészek eltávolítása nem olyan nagy műtét, most mégis tegyem ki nagyobbnak?
2008. febr. 27. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem si volt hasonló gondom. Állatorvost kérdeztem azt mondta, ki lehet venni belőle a cicákat és a petefészket is. Ha viszont nem szeretnéd várd meg még megfial. Az első fialást a kiscicák általában nem élik túl vagy a fialást követően meghalnak. Az én cicámnak az első 3 fialása volt ilyen. Kérd ki az orvos véleményét.
2008. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicámat eleve úgy ivartalanították,hogy kivettek mindent mert állítólag ha bent hagyják akkor később lehet belőle szövődmény.Nagyon jól viselte,a seb is kb.3cm-es de már nem is látszik.
2008. febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugottan kivetetheted!Csak ha már vemhes a cica,nagyon sok állatorvosnál plusz pénzt kérnek érte.Azt ajánlom,ha közel laksz oda,akkor Dabasra menj,mert ott van egy rendes állatdoki,nálunk 6 macska és 1 kutya lett ott ivartalanítva,4 ezer forint egy vemhes/nem vemhes cica is.Máshol 10ezrekbe is kerülhet.De ha gondolod írj levelet,és megadom a pontos címet!!!Amúgy pedig nem minden fialás hal meg!Ez bocsi de hüyleség.Nálunk minden cicánk első fialása egészséges,és a mai napig élnek!!!!Nem feltétlenül halnak meg!Üdv.:Bea (7 cicánk van....ebből 1 kandúr)
2008. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem!De ha szült IGEN!!!!!!!!!!!!
2008. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
nehogy kivetesd. majd ha megfialt
2008. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Fizikailag nem lehetetlen (nyilván), de én sajnálnám a kiscicákat. Te nem?
2008. márc. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De, nagyon sajnálom! Főleg amikor felnőnek és oda kell ajándékozni! Látni a mamát, ahogy keresi őket...aztán pedig hallom, hogy ez se, meg az se maradt meg! Egyiket autó ütötte el, másik vissza se jött! Rettenetes!:( Szegénykék!
2008. márc. 6. 09:37
 8/10 anonim válasza:
26%
Ha nagyon szereted a cicakat es az anyat akkor megtartod a kicsikeket.Szerintem:)Nem?
2008. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%
Te hogyan csináltad,hogy 5 hetesen vemhes a macskád?Amikor még csak épp átvált az anyatejről a macskatápra?
2008. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem!:) De én ember vagyok és nem szülök évente 3-4szer kb. 15 gyemeket! Valószínűleg nincsenek cicáid,mert ilyet biztos nem kérdeznél! Vagy ha vannak(van) cicád, el tudod helyezni őket mind?! Egyszer-kétszer biztosan, de aztán?! Mit tennél ennyi csöppséggel? Kidobnád az utcára és éljenek? Meddig? Szerintem ez a kegyetlenség...:(
2008. szept. 5. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!