Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A kertszomszédunknak van egy nőstény macskája. Odavett a házába egy kutyát is, akivel a macska nem bírt összeszokni. Nem mer már hazajárni, mert fél a kutyától és a kutya enni sem hagyja.


Annyi esze a szomszédoknak nem volt, hogy külön etessék a macskát.


Szegény állat állandóan iszonyúan éhes, és a mi macskáink ételét lopkodja el. Ráadásul vemhes volt, és most a négy!, már nyitott szemű kiscicáját is idehozta hozzánk.


Nekünk két macskánk van, több nem kell, nem is tudnánk többet eltartani.

Szóltunk a szomszédéknak, hogy jöjjenek át az állataikért. Az volt a válasz, hogy "nekik nem kellenek a kismacskák, csapjuk őket agyon". Meg hogy a nagyra "már nem is emlékeznek, azt hitték, rég megdöglött".


Ti mit tennétek?

Faluhelyen vagyunk, rengeteg a macska mindenhol, gazdikat szerezni nem tudunk. Menhelyen felteszem, katasztrofális a helyzet. De akkor mi legyen?


Még most is úgy érzem, helyben felrobbanok, mert ilyen nemtörődöm, felelőtlen embereknek megszületni se lenne szabad.


2011. júl. 8. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát...tedd fel őket vaterára, meg egyéb ilyen oldalakra, hátha.
2011. júl. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! ha a közeletekben van piac akkor vidd ki őket oda, én az előző héten ajándékoztam el 5 kiscicát a piacon
2011. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 x) ***** válasza:
Én az ilyen embert csapnám agyon vaslapáttal nem a macskát.. és a piac tényleg jó ötlet. De egyébként faluhelyen sok a rágcsáló meg ilyesmi amin egy felnőtt macska bőven eléldegél (legalább is nálunk) :) de mégis csak egyszerűbb máshonnan lopni a kaját. Ha a kicsik felnőnek képesek lesznek ellátni magukat.
2011. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!