Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ettől belehalhat a macskám?

Ettől belehalhat a macskám?

Figyelt kérdés

A macskámnak macskanáthája van hörtyögö hangokat ad cipás a szeme és érdekesen ál szinte szegény nem lát

ma az egyetlen nap mikor nemkapott szemcseppett ugye nem fog belehalni?


2011. júl. 8. 20:22
 1/7 anonim válasza:
Hát azért elég szívósak a macskák, de én elvinném egy állatorvoshoz. (biztos ami biztos)
2011. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az egy naptól nem, de folytatni kell a kezelést és majd be kell oltatni.
2011. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekünk egy egész alomnyi kismacska halt ebbe bele... húzós, de ha sűrűn csepegteted talán nem lesz baj. Látta állatorvos? Szerintem azzal kúráld amit felír, máskülönben kicsi az esélyed... :S Vidd el dokihoz mindenképp, nehogy túl késő legyen!
2011. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Triste válasza:
Nem fog belehalni :) Legfeljebb holnapig kicsit homályos lesz a látása ilyenek, de inkább vidd el orvoshoz.
2011. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem szemcseppet kéne kapnia,hanem antibiotikumot és utána oltást
2011. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi aválaszokat!


Vittemorvoshoz meg minden már 1 hete és felirta a szemcseppet minden nap badtamneki csak ma nem

2011. júl. 8. 20:36
 7/7 anonim válasza:
Akkor szerintem semmi baj nem lehet. Csak legközelebb ne hagyd ki a szemcseppet sem.
2011. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!