Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért végzi a nagydolgát a...

Miért végzi a nagydolgát a macskám a macska wc mellé?

Figyelt kérdés
Van 2 macskánk,egy sziámi,és egy házi.Eddig semmi gond nem volt,már több,mint egy éve együtt vannak,mindig mindent rendesen csináltak.Mostanába a házi 2-3 naponta letesz egy bombát a wc mellé.A wc-be van alom,tiszta is.Ahová teszi,feltakarítjuk,nem bántjuk a macskát.A sziámi nem csinál ilyet.Mi lehet a baja?A macsek 4 éves,és kb 3 hete csinálja ezt.
2011. júl. 10. 10:33
 1/7 anonim válasza:
Nekem is csinálta ezt egy időben,meg barátnőmék macskája is. terület megjelölés vagy ilyesmi lehet szerintem. de az is lehet hogy valami új szag,dolog van az alomban, amitől idegennek érezheti.
2011. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám is csinált, 1-2 napig mindig figyeltem, amikor wc-re ment, és óvatosan áthelyeztem a popóját az alomra. :D utána újra oda végezte a dolgait. :D
2011. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Időnként nálunk is becsúszik ilyen, illetve hogy inkább nem oda csúszik, ahová kéne. :D Pedig nálunk is tiszta az alom. Szerintem a mienk egyébként bosszúból csinálja, amikor nincs valamiért játék, komolyan mondom. Aztán meg odajön nézni, amikor takarítom fel és elégedetten néz. Hogy mégiscsak sikerült foglalkoztatnia. :D
2011. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sZIA! A szakértők szerint két macskának minimum két alom kell, de 3 sem árt, próbáld ki hátha az a baja h nem akar osztozni, de nem írtad mennyi alom van, szal ez csak tipp.
2011. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Falun ***** válasza:

valószínűleg kicsi az alomtálca.

vegyél nagyobbat, esetleg feldeles cicawc-t (kb 3000ft-tól) így az almot sem kaparja ki.

:)

2011. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 alomtálca van.Nem hiszem,hogy a méretével,vagy a mennyiségével lenne gond.Ezt abból gondolom,hogy a 2 macska már több,mint 1 éve együtt van,mégis csak kb 3 hete csinálja ezt a nagyobbik...Rendszeresen van tisztítva,stb.Ja,az alomtálca fedeles...
2011. júl. 14. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet h egy éve együtt vannak, de attól még az egyiknek eszébe juthat, h neki nem tetszik a rendszer. Nézd szakértői vélemény, h minimum annyi alom kell, ahány macsek van, ha nem akarod megfogadni rendben, de akkor ennél jobb tanácsot nem tudunk adni...
2011. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!