Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyton hány a kiscicám dél...

Folyton hány a kiscicám dél óta! Adtam neki Tescos konzervet, és azóta rosszul van? Az első 3 hányása a kajája volt, a többi fehér habos nyál, de dél óta elég sokszor?

Figyelt kérdés
Mit adjak neki? Tejet kaphat? Mert nem eszik, és nem iszik, meg szerintem fáj a hasa, mert nyávog ha megérintem. Ez allergia? Most evett először, és utoljára Tescos mocskot...:(
2011. júl. 10. 19:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja, és elég mohón falta be, de már gyanús, hogy még mindig rosszul van. :(
2011. júl. 10. 19:41
 2/19 anonim ***** válasza:
53%
Ne adj neki tejet, mert attól meg f osni fog szegény.
2011. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
17%
Az én cicámnak semmi baja a tesco-s kajától. Vidd el orvoshoz. Mennyi idős? Szerintem tejet most ne adj neki, mert attól mehet a hasa. Ha vizet iszik, akkor azt. Ha van otthon laktózérzékeny tej, akkor azt adj neki. ha nincs, egy kis tejet adhatsz neki. Vidd el orvoshoz is ;) Jobbulást!
2011. júl. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
tescos kaja egy rakás szr még jó h beteg lesz. etesd valami normálissal
2011. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az enyéimnek se volt még baja a tuskós kajától, de én minden ilyet hűtőben tartok.

Hányásnál az embernek se tesz jót, ha mindent ráeszik. Szerintem adj neki friss vizet, iszik belőle, amennyi jólesik, és ha már nem hány, egy darabig akkor is maradjon éhkoppon, legalább egy fél napot.

Van lehetősége "legelni", friss füvet meg hasonlókat? Most biztos megdézsmál pár szobanövényt, ha mást nem talál, ezért ha nincs, most szerezz be legalább a parkból egy zsengébb fűcsomót.

2011. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A Tescos macskakajának sincs semmi baja. Kismacskának más kaja kell, mint felnőtt macskának.
2011. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A folyadékot pótolni kell. Deha felhívsz egy állatorvosi ügelete, megmondják, mit kell ( lehet) tenni.
2011. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet h érzékeny a cica gyomra, ekkor azonban csak speciális kaját kaphat de ezt csak állatorvos tudja eldönteni. Szerintem is csak vizet adj neki.
2011. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ma reggelre jobban van, mert már mozog és iszik, este nagyon szarul nézett ki, azt hittem meg sem marad. De úgy látom nem lesz probléma mostmár :) Köszönöm a válaszokat, és tescos szutyok kuka! :)
2011. júl. 11. 06:16
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

azt hittem meg sem marad..


állatorvosra nem gondoltál? istenem ennyi felelőtlen embert

2011. júl. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!