Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi csináljak, hogy ne legyen...

Mi csináljak, hogy ne legyen ennyire melege a cicámnak?

Figyelt kérdés
2 hónapos a cicám kb., ma nagyon meleg volt sőt még van is és szegényen látszik, hogy melege van:S Nyűgös, nem bír aludni így még nagyon játszani sincs kedve:/ Mi csináljak, hogy hűvösebb legyen neki? Van hideg vize, a kajáját is hideg helyen tároljuk:/
2011. júl. 10. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
a mi cicánk is 2 hónapos, de szerencsére átalussza az egész napot!:D
2011. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Reggel enyém kinn volt az udvaron játszott elmentünk dél fele értünk haza, ilyenkor aludni szokott:) utána még kicsit ugrált utána ki-be mászkált bejött aludt:D igazából 2órája kelt fel most valahol az asztal alatt fekszik, de igazából csak féltem, mert imádom :$ És látom rajta, hogy melege van neki is :S Bikiniben melegem van akkor neki milyen rossz lehet?:/ Ha kutya lenne nappal kicsit vízzel játszanék vele,de nem hiszem, hogy ő díjazná:D
2011. júl. 10. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lezuhanyoztattam az enyémet langyos vízzel, csak a hátát, h kicsit jobb legyen neki, de azenyém nem fél a víztől, sőt szereti.
2011. júl. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
M
2011. júl. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, hogy jó hideg vízzel levizezed. De ne úgy értsd, hogy ráöntesz csóri cicusra egy lavór vizet, hanem csak bevizezed a kezedet, és úgy egy kicsit lemosod. Én eddig ahány macskával találkoztam, mind szerette ha így hűtöttem le őket. Vannak akik azt mondják, a macska nem szereti a vizet. Tényleg nem szereti, hogyha beleteszed a kádba, mert attól fél, hogy megölöd, mert a macskák nem tudnak úszni ugyebár. :) De ha csak így bevizezed, akkor nem lesz világvége hangulata a cicádnak. ^^
2011. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Most nagyon elemében van egész jó idő van idebenn:D Délután,ha nagyon meleg lesz kipróbálom, hogy bevizezem:) Köszönöm, hogy értelmes hozzászólásokat kaptam! :))
2011. júl. 11. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A bevizezés nekem is bejött. :)
2011. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ragd be a fagyasztóba lol én hogy egésznap vele tudok lenni hideg vízbe mártottam egy ronygot adig scavartam amíg nem lett enyhén vizes és ráragtam a cicára 5 perc mulva futkározott és játszott és ezt 2 óránként tedd meg 2-3 napig és jobban lessz
2011. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!