Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, hogy a macskám...

Normális, hogy a macskám mosdat engem?

Figyelt kérdés
Az ölembe veszem, elkezd mosakodni, aztán az én kezemet, és karomat is tisztítgatni. Ez vajon a bizalom jele nála?
2011. júl. 11. 14:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sóhiánya van. Amúgy mikrobiológiai kockázatai vannak annak, ha egy állat nyalogat téged...
2011. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A bizalom jele is meg a sót nyalja le rólad.
2011. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk a sóhiány lehet, hogy nem hülyeség, nagyon izzadok, az meg tele van sóval:) Pedig változatosan kap enni.
2011. júl. 11. 14:39
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg szeretetből teszi!

Fürdés után az enyém is csinálja, amikor befekszem az ágyba. Olyankor pedig aligha sós a bőröm!

2011. júl. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is mos engem meg mindenkit a családban. A többi macskát is. Ez a mániája, de nagyon aranyos. :)
2011. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egyébként hihetetlen ragaszkodó cica. Kimegyünk az udvarba vagy a kertbe, egyből vágtázik utánunk. Elmegyünk kocsival, ahogy meghallja, hogy jövünk haza, rohan ki a kapu elé. Van, hogy ki akar kísérni a buszmegállóba. Ő az első macskám a 20 évem alatt, akit tiszta szívből imádok:)
2011. júl. 11. 14:42
 7/22 A kérdező kommentje:
Én megmosom utána a kezem szappannal és meleg vízzel. Elárulom, hogy azokban az élelmiszerekben, amiket megeszel sokkal undorítóbb dolgok vannak, mint a cica nyelve:)
2011. júl. 11. 14:44
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Igen, ez a bizalom jele. Én naponta többször kapok ilyen cicapuszit az orromra (kettőt nyal rajta), illetve nagy mosakodás közben engem is megtisztogat. Mondjuk amikor a csupasz alkaromat kezdi nyalogatni az érdes nyelvecskéjével..., az nem egészen a kedvencem... de tűröm, mert ő így mondja, hogy szeret (legalábbis remélem!!!).


Nézd csak, itt valami hasonlóról írtak néhány véleményt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1349363-mier..


Nekem 2 cicóm volt (tesók, mára csak az egyik maradt meg), ők 20-30 percet is eltöltöttek egymás mosdatásával. Főleg kajcsizás után :)

Hát mi ez, ha nem a szeretet jele!

2011. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7%
mindjárt hányok.. ha meg így gondoljátok,esetleg ti is mosdathatnátok a nyelvetekkel az ő feneküket nem??
2011. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hát hányj. Kit érdekelsz te és a véleményed?:)
2011. júl. 11. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!