Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szàjszéli piros pôttyôk?...

Szàjszéli piros pôttyôk? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este vettem észre hogy a màsfél éves lànycicàm òvatosan vakaràssza a szàja szélét a baloldalon... Akkor csak egy -két pôttyôt làttam, gondoltam majd ma visszatérek rà, mert hajnal 1kor ùgyse tudtam volna mit csinàlni vele.. Most néztem meg ùjra, most màr van egy két ùj, de nagyon-nagyn apròk, a pihés részen is és a fogak melleti bôr részen is. Ez mi lehet? Amit a gombàs fertôzésrôl olvastam, ott leginkàbb a szôr kôr alakban valò kihullàsàt ìrjàk, ez nem olyan.

Kinti-benti cica, RC tàpot eszik, de néha kap, egy kis tojàssàrgàjàt, nyers csinkét vagy marhahùst is (ritkàn) ...

Egyàltalàn nem tûnik vészesnek a dolog, de nem akarom, hogy nagy baj legyen belôle. 2àdika kôrûl elutazunk macskàstul az anyòsékhoz, majd 1 hét utàn mi a pàrommal elmegyûnk 2 hétre és nem hiszem ha baj lenne akkor anyòs orvoshoz vinné. Neki is van egy egy éves ivartalanìtott kandùrja, azt se szeretném ha neki baja lenne.

Alig észrevehetôek a pôttyôk, de mivel vakarta és kerestem, hogy mit, ìgy talàltam meg. Làtott, tapasztalt màr valaki hasonlòt? Mi volt a megoldàs?

Természetesen figyelem és ha rosszabbodik a helyzet elviszem orvoshoz, de szerintem ezzel most még hazakûldenének..

Tapasztalat?


2011. júl. 12. 14:57
 1/2 A kérdező kommentje:
elìrtam, 20.-a kôrûl, amùgy lényegtelen, bocsi..
2011. júl. 12. 14:59
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem azért mindenképp nézesd meg orvossal,mindjárt itt a 20-a és ha fertőző,akkor átadhatja a másiknak...lehet adnak rá valami kenőcsöt,vidd el nyugodtan,inkább küldjenek haza,minthogy baj legyen
2011. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!