Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Új állat több mellé? Megszokjá...

Új állat több mellé? Megszokják egymást? /macska/ lent.

Figyelt kérdés

Szóval van már 3 macskánk és 1 kutyánk. Szeretnék még egy cicát. Félek,hogy a kutyám féltékeny lesz/ugyanis a többi macsekra is féltékeny/. Viszont a cicát nagyon szeretném.. Mit gondoltok nem lesz baj belőle? Esetleg a kutya széttépheti? :O Egyébként a kutya kistermetű,nyugodtabb keverék szuka.


Légyszíves segítsetek a véleményetekkel. (:


13.L


2011. júl. 12. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
szia!én is ebben a helyzetben vagyok,van egy féltékyen cicám,már csak ő maradt az eddigi 3 macseszom közül,gondolkodom rajta hogy hozzak e még egyet vagy sem,mert tartok attól,hogy féltékeny lesz a nagy cicám és megint csavarogni fog
2011. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A kutyával nem lehet gond, ha jól van nevelve. A lnyeg h megértse az a te cicád, és akkor nem fogja bántani, de fokozatosan kell hozzá szoktatnod a cicáhoZ. Pl a kutyát, v a cicát bevinni a házba eleinte, és csak felügyelettel összeengedni.
2011. júl. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Meg van nevelve,nem szokta bántani a cicákat csak lökdösni. Egyébként kutya is a házban van szóval,max külön szobában lesznek egy ideig.
2011. júl. 12. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jó ötlet meg fektesd rá a cicát egy rongyra, meg dörzsölgesd meg vele, h jól átvegye a szagát, azt aztán add a kutyusnak h szokja a cica szagát.
2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első: nyugodtan vigyél másik cicát csak tartsd be a szabályokat amiket előbb a kutyához is mondtam és ha a cicák egy helyen tartózkodnak akkor feltűnően a nagyot kényeztesd
2011. júl. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!