Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeretik a macskák a...

Miért szeretik a macskák a seggüket az ember fejébe nyomni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az egyik macskám szereti:P
2011. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert ott vannak a mirigyeik amivel megjelölik a területüket és hát...azt hiszik h,. a fejünk is az övék!
2011. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ez a kérdés nagyon tetszik xD ahogy leírtad.... majdnem hanyatt dobtam magam xD

amúgy én sztem azért mert a farkincájuk elött szeretik ha semizik és h hozzánk dörgölődzik :D

2011. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Az enyém a fejét szereti a fejemhez nyomni szerencsére, habár azt olyan vehemenciával teszi időnként hogy az orrát benyomja kis híján a számba, annak kevésbé örülök.:) Az enyém igazából csak akkor ilyen bújós ha hazajövök meg reggel amikor felébredek. Reggel annyira erőteljesen hízeleg hogy a lendülettől gyakran bukfencezik egyet az ágyon, nagyon mókás.:)
2011. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy hallani akarod a választ? :)


Azért mert a kis házicicák anyuciként tekintenek a gazdira és bizony az anyucinak az a dolga, hogy kitisztogassa a feneküket, mivel kiskorban még nem járnak alomra és nem is tudják magukat mosdatni, így bizony anyuci intézi az ügyet.


És ez az ösztön marad meg bennük, ami rögtön elő is jön, ahogy simogatni kezded őket, hisz a simogatás is a mosdatásra "emlékezteti" őket. (Értsd: ösztönösen azért szeretik)

2011. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokta... :D Múltkor majdnem feldugta az orromba a farkát, alig tudtam lebeszélni, h ugyan fordítsa már a szebbik felét felém :D
2011. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!