Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll cicáról vélemény? Jól...

Ragdoll cicáról vélemény? Jól megférne a Brit rövidszőrűmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig van egy imádni való brit rövidszőrű, ivartalanított kislányom, akit imádok, de sajnos nem az a bújós fajta... Igazi kimért angol (pont ahogy olvastam a jellemzéseket róla, stb). Ragaszkodik hozzám, látszódik, hogy szeret, de igazán csak akkor szeretgethetem meg, ha őfelsége megengedi. :) Szóval a Ragdollt jómagam tökéletes választásnak tartom. (Főleg, hogy "ronyból van" :D)

Mi a véleményetek róla, jól meglesznek egymással? Tényleg olyan, ahogyan leírják a nagy könyvben? :)


2011. júl. 13. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Pont olyan, ahogyan leírják. Tegnapi nap folyamán voltam egy tenyésztőnél és amint felemeltem tényleg "elengedte" magát. Nagyon vicces volt, és aranyos.


Ők igazi kis bújósat voltak.

A cica összeszoktatásánál csak arra kell figyelni, hogy ha a te cicád már nagy, ő pedig kicsi lenne, akkor fokozatosan kell összeszoktatni őket, nehogy egymásnak ugorjanak.

2011. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 janiskaa2 ***** válasza:
34%
Ha nem férnek meg, akkor lelövöd.
2011. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :D

Második: lelőni kicsit drága lenne... :D

2011. júl. 14. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!