Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális szerintetek?...

X) kérdése:

Ez normális szerintetek? (kicsit buta kérdés)

Figyelt kérdés
Van egy kb 2 éves kandúr cicám és valami elviselhetetlenül hülye hangon nyávog. Kicsit fájdalmas vagy nem is tudom hogy írjam le de mindig is így nyávogott.. Ilyen a "hangja" vagy ez jelenthet valamit?
2011. júl. 14. 22:57
 1/6 anonim válasza:
Én azt javaslom vigyétek el az állatorvoshoz, hátha ő tud mondani valamit.
2011. júl. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekünk kb. 4 éves kasztált cicánk van, de hasonló a helyzet :D tud normálisan is nyávogni, de van egy ilyen elképesztő hang is, és ennek verziói. főleg akkor nyávog így ha kunyerál, vagy ha "beszélgetsz" vele (hozzászólsz és visszanyávog).

bár ezt hallani kellene, hogy a te cicádról is véleményt mondhassak, de hacsak nem aggaszt túlságosan, nem látom értelmét orvoshoz menni vele. :)

2011. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*kasztrált bocsi elírtam :S
2011. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan harsány, panaszos gyereksíráshoz hasonlító hang? Volt egy perzsa kandúrunk, az állandóan így nyávogott (főleg éjjel, jó volt rá ébredni), de 15 évet élt, szóval olyan komoly baja nem lehetett tőle, én csíptem a hangját.

Tegnap meg a kertünk mellett nyávogott ugyanilyen hangon egy kandúr macska, először azt hittük, a gyerek ébredt...

A fekete nőstény házimacskánk meg állandóan panaszosan sírós hangot hallat, mielőtt nagywczik.

Tök különböző cicák, de mind a háromnak iszonyat fájdalmas hangja van / volt, mintha a poklok poklát élnék át:)

Szóval szerintem valószínűleg nincs gond, főleg ha más semmi gyanús nincs a viselkedésében, de ha nyugtalan vagy, kérdezd meg legközelebb az állatorvost.

2011. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek remélem hogy tényleg nincs baja. :)
2011. júl. 15. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig is így nyávogott akkor rendben. Volt egy macsek akit ismertem az nem tudott pl rendesen nyávogni hanem ilyen rekedt morgást produkált :) De nem volt baja, max a hangszálaival.
2011. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!