Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon ő szaporítónak mondható?...

Vajon ő szaporítónak mondható? (kérdés rövid, többi lent)

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy páran, úgy "tenyésztenek" hogy a mama cica nála van akivel minden rendben van. Oltások, törzskönyv. De az apa cica már nem az övé, és így a kicsiknek nincsen törzskönyve.


Szaporítónak lehet akkor őt minősíteni, vagy ezt nevezik "hobbi" célú cicáknak??


2011. júl. 15. 17:18
 1/4 A kérdező kommentje:
természetesen mindkettő törzskönyves, csak nem kérnek hozzá tk.
2011. júl. 15. 17:19
 2/4 A kérdező kommentje:
S szabad az ilyen emberektől vásárolni?? Mert szeretnék egy fajtisztának kinéző cicát venni, de nem tudom, hogy ezekben lehet bízni?
2011. júl. 15. 17:20
 3/4 skarma ***** válasza:
Ez teljesen oké. Nem kell egy helyen lakniuk ahhoz a macskáknak, hogy igényes kölykeik legyenek. De sztem egy teljesen ,,átlagos" házicicával is meglennél elégedve.
2011. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hááát, tenyésztőnek nem lehet őket minősíteni, mivel a tenyésztők komoly genetikai térképek alapján válogatják össze a cicákat. Ettől függetlenül sztem nézd meg a helyet ahonnan adnák. Ha nincs mocsok, meg ketrecben tartott állatok, hanem minden szép meg tiszta, akkor valószínű h nem rossz szándékú szaporítók, de a genetikai háttérre nem kapsz garanciát, tehát lehet- de nem biztos, h egy olyan betegsége lesz amire végül többet költesz, mint egy drága cicára. A tenyésztők viszont pl erre is garanciát vállalnak, ha mégis beteg az állat pl akkor adnak helyette másikat, v visszakapod a pénzed- ki h csinálja.
2011. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!