Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van rá esély, hogy meglesz?...

Van rá esély, hogy meglesz? Szobacica és eltűnt.

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos cicám, 8 hetes korától él velünk. Ma szőrén szálán eltűnt. Délután 2 körül láttuk utoljára, 5 fele kezdtük keresni. Mindenhol megnéztük itthon ahova beférhetett és semmi :( A párom ma tett fel szúnyoghálót, arra gondolok kiugrott az ablakon és nem vette észre. Már bejártuk a környéket, nem találjuk. Földszinten lakunk így ha ki is esett/ugrott biztos semmi baja nem esett. Szerintetek visszatalálhat egy lakótelepen így, hogy sosem járt kint? Annyira szomorú vagyok! :'(
2011. júl. 16. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
amikor már nem járkálnak annyian az utcán..már talán most..menj le és hívogasd..elbújhatott vhol..ha ma nem..akkor holnap..és utána is menj és keresd..sztem meglesz..nyugi!
2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha van róla képetek plakátoljátok ki telefonszámmal vagy email címmel.Lehet hogy a ház körül fog kóborolni és akkor valaki vagy ti észreveszitek.
2011. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félek, hogy befogadják és sosem tudom meg mi lett vele. Vagy esetleg bántják. Elég rossz környéken lakunk. Nagyon elvagyok keseredve. A kisfiam is olyan édesen keresi. És nem értem mi történhetett. Millió alkalma lett volna kiugrani, miért pont most tette fényes nappal.
2011. júl. 16. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsi száraz tápot vigyél magaddal! Ha a közelben van biztos éhes! És reménykedj benne, hogy este esni fog az eső vagy, hűvös lesz. Az én szobacicám is elszökött és szerencsémre esett az eső és átázott a bundája így haza jött. Azóta nem nagyon szökdös el! ;)
2011. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet h kiesett..becsapta az ablakot a huzat és kilökte.

menjetek keresni.lehet h egy kocsi alatt gubbaszt.

2011. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia!

nem tudom, hogy meglesz-e a cica, de szívből remélem, hogy igen, és drukkolok nektek.

nekem is volt egy cicám, nagyon-nagyon szerettem, de eltűnt és nem lett meg :(

egy hétig jártam a környéket, a házat, minden nap tettem ki cicakaját az ajtó elé, de nem lett meg :( évekig szinte minden nap vele álmodtam, és akárhányszor cirmost láttam valahol, reménykedtem, hogy ő az :(

(bocsi, kicsit off lett)

2011. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megint bejártuk a környéket, hívtuk, megkérdeztünk mindenkit aki kint volt az utcán, és semmi :( Végtelenül szomorú vagyok... Köszönöm a drukkot, és a segítséget mindenkinek aki írt! Ha lesz valami fejlemény jelentkezem.
2011. júl. 16. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom ami történt de az én cicám még kiskorában elkóborolt és 6 nap múlva jött vissza.. Remélem meglesz.
2011. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!