Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miben különböznek a lány és a...

Miben különböznek a lány és a fiú macskák?

Figyelt kérdés
Nem a nemi szerveikre gondolok, hanem a természetükre.
2011. júl. 17. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján a fiú cicák jobban kóborolnak mint a lányok.:)
2011. júl. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lányok bújósabbak, viszont sokszor agresszívabbak is. Úgy tudom :)
2011. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sabrina99 ***** válasza:

A hímek bújósabbak ha ivartalanítva vannak. A lányok is azok, de a hímek jobban elviselik a nyúzást.


Nekem ivartalanított hímem van, és ő jobban szereti ha babusgatom, mint az anyja.

2011. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A lány macskának nunija a fiú macskának kukija van!
2011. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ivartalanított, kandúr cicáim vannak, az egyik sokkal bújósabb, és közvetlenebb, állandóan dorombol, de persze csak a családnak! Ha hozzá szólok, elkezd nyávogni, hogy simogassam. Legjobban az ágyban szeret aludni, vagy kitulajdonítani a legkényelmesebb székeket :3 A kanapén is van egy megszokott helye, ha azt valaki elfoglalja, meg van sértődve xD

A másik nem annyira bújós, inkább azt várja el, hogy én menjek oda hozzá. Egyik szomszédunkkal barátságosan viselkedik, mondjuk az ő cicája is velünk, de a többi emberről tudomást sem vesz. Ő sokkal hűségesebb, mindig ő jeleneik meg előbb ha hívjuk, és nem csak kajával motiválható, mint a másik. Ő is szokott dorombolni, bár nem annyit int a másik. Ha viszont kizárom a szobámból, megjelenik, és addig nyávog amíg ki nem nyitom neki, de ő nem az ágyra megy, nem is í székre, hanem az ágyam melletti alacsony éjjeli szekrény alá fekszik be. Napközben, ha épp elfáradt a kinti szaladgálástól, bejön, és a bőröndök tetejére fekszik :3

Ragaszkodóak, bár az a macsek, akiről először írtam, már kétszer kimaradt éjszaka, ottmaradtam hajnali 3-ig, nem jött, már tisztára bepánikoltam, de már hulla fáradt voltam, így elaludtam, csak azért, hogy a másik macska fél 5kor felkelthessen. Őfelsége reggel 8-kor jött haza, kipihenten, valószínűleg a szomszédék összekeverték a macskákat, és lezárták a pincébe (mert mind a 3 macska rendkívül hasonlít egymásra). Bezzeg én egész nap olyan voltam, mint egy zombi xP

Szóval igazából zsákbamacska (xD), mert ez egyedtől függő. Lehet, hogy egy nőstény nagy csavargó lesz, de az is lehet, hogy épp el se lehet ráncigálni a gazdi mellől...

2011. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy ivartalanított kandúr és egy ivartalanított nőstény cicám van. A nőstény kifejezetten antiszociális, szerintem már egyedi módon. Úgy csinál, mintha egyedül élne a lakásban, senkiről nem vesz tudomást, senkitől nem tűri el a közeledést, ő maga kb havonta egyszer jön oda, reggel simogatásra, vagy mellém a kanapéra. Mindig is ilyen volt, fiatal korától (most 10 éves). A kis kandúrom pont az ellentettje, ő roppant szociális, emberhez ragaszkodó. Állandóan a sarkamban van, ahol vagyok ő is tuti ott található. Ha a konyhába megyek tevékenykedni akkor a konyhaszekrény tetejére ül, ha zuhanyzok akkor megvár a zuhanyzó előtt amíg kész leszek, ha leülök a kanapéra akkor mellém ül, ha a gépezem akkor a monitor mellé fekszik és ha megyek lefeküdni jön ő is és mellettem (vagy rajtam) alszik. A lényeg hogy mindig a közelemben legyen.
2011. júl. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!