Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden esetben sír a kölyökmac...

Minden esetben sír a kölyökmacska, amikor az új családjához kerül?

Figyelt kérdés
Holnap hozzuk el őt és több macskás is mondta, hogy valószínűleg sírni fog az első éjszakán. Mit lehet ilyen esetben csinálni?
2011. júl. 17. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha hozzám új kiscica kerül akkor első héten a szobámban lakik, a kosara amiben alszik az ágyam mellett és ha hallom hogy mozgolódik, menni akar ki v vmi akkor kiveszem magamhoz és megnyugtatom. Tapasztalat hogy ha 2 testvért veszel akkor nincs gond, elvannak együtt.
2011. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát, ő egyedül 90ezer lesz, szóval egyelőre elég lesz ő is. :)

Szóval sok-sok szeretet és majd megnyugszik?

2011. júl. 17. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Most hoztuk el mi is a kiscicámat. :) Első éjszaka borzalmas volt...egy-két órát aludtam csak.Bent aludt velem a szobámban így amikor nagyon sírt megnyugtattam.A második éjszaka már jobb volt csak egyszer kezdett nyávogni akkor megsimiztem és abbahagyta.A harmadik éjszaka ma jön :) Szerintem már minden rendben lesz.Aludjon veled vagy legyél te ott ahol ő és ha kell akkor meg tudod nyugtatni.
2011. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy helyiségben fogunk aludni, felőlem az ágyra is feljöhet, csak legyen jó cicus. :)
2011. júl. 17. 20:12
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém nem sírt, bár első pár éjjel velem aludt.

Mikor meghoztam lekuporodott egy általa kiválasztott helyre, majd elkezdett követni mint az árnyék, semmi sírás.

Ha sírna, tedd közel magadhoz, attól biztos lenyugszik majd.

2011. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az együttalvás a nyerő :D
2011. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk itt született kismacskát tartottunk meg egy hamvas vörös-fehér perzsa cicát.


Nálunk a kinti kennelben laktak, bejárással a házban persze.

De az én szobám fönt volt, s 10 hetesen leválasztottam Pamacsot, s ő egyáltalán nem sírt egyedül. Játszottam vele, sokat simogattam, S nálam is az ágyamban aludt, pedig építettünk neki egy kaparófát dobozzal együtt. Ki is lett pihe-puha anyaggal bélelve, s van rajta kaparófa is, első napon úgy aludt el benne, hogy elaltattam a karjaimban, s utána beleraktam a helyére.


Ha felkelt utána nyávogni kezdett s felhoztam az ágyamba, és elhallgatott.

2011. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

20:05vagyok

Megkérdezhetem hogy mi van veletek? :)

Amúgy milyen kiscicád lesz/van?

2011. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nos, meg volt az első éjszaka és kimondhatom, hogy egy igazi úriember az én kiscicám. :) Nem sírt, még egy kicsit sem. Egyszer éjjel fél 3kor felkeltem és hirtelen nem láttam, ekkor megijedtem és mindenhol kerestem... WC mögött, konyhában, asztal alatt, dobozaiban, macska meg nincs sehol... Erre 10 percnyi kétségbeesés után álmosan kipillant az ágy mellől...


Mikor elment hajnali fél 5kor a párom dolgozni, akkor mondjuk nem igazán tudott egy ideig visszaaludni a kicsike, úgy gondolta, hogy a takaró alatt megbújt lábam valójában egy vérengző szörny, akit le kell vadászni... Szerencsére nem csinálta sokáig.


Most éppen nyáverog, hogy nem vele foglalkozom... Jah, amúgy Maine Coon a cicus.

2011. júl. 19. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz már gond akkor :) jó macskázást kívánok neked a továbbiakban! :)
2011. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!