Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Purina one etetők, megmagyaráz...

Purina one etetők, megmagyaráznátok nekem valamit?

Figyelt kérdés

Érdekelne h aki purina one-nal etet az miért teszi. Nem azért mondom, jó táp és nincs vele semmi baj, de rohadt drága. A boltban drágább, 200ft-tal kilója, mint az acana amit kimérve veszek, és köztudomásúlag 1000x jobb (65% hús, emberi fogyasztásra 100%-ban alkalmas összetevők...stb)

Ráadásul csak ilyen mini csomagokat árulnak belőle. Vagy ti is tudjátok kimérve venni? Mert pl annyiért amennyibe kerül már royal canint is lehet venni, ha leszámolod a 10kg-ós zsákot kilóra. Köszi a válaszokat


2011. júl. 18. 14:07
1 2
 1/19 sabrina99 ***** válasza:
100%

Azért drága mert jó minőségű kaja, prémiumos. Ne csodálkozz ezen.


De ha jó kaját szeretnék a cicádnak, ajánlom a boltban megvehető igazi csirke húst. Megfőzöd neki otthon s abban se adalék anyag nincsen, se semmi káros, és 100% hús.


Szerintem az a legjobb. Én például royal canint veszek a cicának száraz táp gyanánt, s ebédkor főt húst.

2011. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de a legeslegjobb az acana, meg orijen és az olcsóbb mint a purina one, ezért nem értem, miért fizet vki többet vmiért ami rosszabb.
2011. júl. 18. 14:17
 3/19 sabrina99 ***** válasza:
48%
Hát akinek van pénze, és megteheti az úgy is megveszi. Mert az illető azt hiszi jobb kaja mert drágább. Pedig nem minden drága termék jó is
2011. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mi Purnia One-nal etetjük. Nem vagyunk gazdagok, nyertük :) De komolyan. Volt akció, h ezer macskagazdit keresnek. Egy űrlapot kellett kitölteni neten és ennyi. De ahogy látom,ízlik neki. De megeszi örömmel a kutyák kajáját is:D
2011. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ja, így érthető :D Én is neveztem amúgy, csak nem nyertem, gratulálok!
2011. júl. 18. 14:26
 6/19 tetro ***** válasza:
én egy csomó tápot kipróbáltam. a canin vált be legjobban. 800 Ft-ért veszem kilóját, de fele annyit eszik belőle, mint bármi másból.
2011. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
800 ft-ért? Az igen! Nálunk 2000 kimérve is :)
2011. júl. 18. 14:32
 8/19 tetro ***** válasza:
tévedtem. a kutyának annyi, a macskáé 1200 ft/kg. netről rendelek, 15kilós zsákot.
2011. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Az is jó ár! Ja én is gondolkodtam már rajta h acanát naaaagy zsákkal rendeljek, de sajna még annyi pénzem nem volt egyszerre, h megtehessem, így kicsit drágábban de részleteiben vásárolom
2011. júl. 18. 15:41
 10/19 anonim ***** válasza:
Kérdezö, hol veszed olyan olcsón az acana tápot? mert én azért veszem az olcsóbb tápokat, mert acanát 400gr/900ft áron látok mindenhol
2011. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!