Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a kanmacskám. Visszajöh...

Eltűnt a kanmacskám. Visszajöhet még?

Figyelt kérdés
Július 9-16. között nyaralni voltunk (szombat-szombat), természetesen a kajáról és a piáról gondoskodtunk, a szomszéd etette. Azt mondta, hogy kedd, szerda környékén még látta, utána eltűnt. Egyszer már eltűnt, akkor 7 hét után jött vissza.
2011. júl. 19. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos vissza jön, a kandúrok is ki szokták venni ilyenkor a szabit. azért köröztesd falragaszokon!
2011. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a mi kandúr macskánkkal is volt úgy,hogy eltünt egy hétre,biztos csajozik :D

hazajön nyugi

2011. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Doruss ***** válasza:

Igen, lehetséges. Nekem egyszer eltűnt a macskám, kb. két hét múlva került elő, valószínűleg véletlenül bezárták valami elhagyatottabb házba. Mondjuk aztán végleg eltűnt, de szerintem ellopták, mert magától tudom, hogy sosem ment volna el örökre.

Szóval reménykedj! Azért csinálj falragaszokat, hátha valaki látja őt... Drukkolok, és majd írd meg, hogy mi lett!

2011. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig ivarérett lett a cicád és csavarogni kezdett. Ez mindaddig fönt áll, míg nem lesz ivartalanítva, és akkor nem fog csavarogni.
2011. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, de egyszer az én fiú cicám 1,5 év(!) után került elő. Utána még velünk élt sok évig. Hogy mit csinált közben - ki tudja? Remélem a Te cicád is előkerül. Átlagban 1-1,5 hét kimaradás mondható teljesen megszokottnak.
2011. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem jött meg :(
2011. aug. 17. 19:37
 7/7 Doruss ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(
2011. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!