Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tul fogja élni? Most nincs...

Tul fogja élni? Most nincs pénzem állatorvosra. Nem tudom mit tehetnék

Figyelt kérdés
A macskám kicsi 3-4 hónapos lehet és orrdugulása van ezért a száján veszi a levegöt.. olyan mintha fuldokolna. adtam neki köptetöt attol kicsit jobb lett meg mentolos kenöcsel bekentem a melkhasát.nem tud aludni mert megfulad
2011. júl. 21. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
szegény:/ pedig orvos kellene...:/ ha megmondod,h nincs pénzed,és elkezdesz sírni,h nagyon szereted a macskát stb. talán egy részlet fizetéssel megvizsgálják....ismerősünknek bevált
2011. júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát nem kicsi a gond, de én a helyedben nem adnék neki embereknek való gyógyszert. Ha macskanátha az baj, de nekünk például volt egy cicánk, élete végéig taknyos maradt, mert az orvos nem tudott vele mit kezdeni(sajnos Clamidiás volt, hozzáteszem évekig eléldegélt). Viszont ajánlom a kihűlt kamillateát, letörölni az orrát szemét, esetleg itatni vele.
2011. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dettó ez volt, megdöglött.
2011. júl. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki állattartásra adja a fejét, az orvosi költségekkel előre számolni kell.Vagy félretenni pénzt, amihez nem nyúlsz, vagy állatbiztosítást kötni, ami fedezi az orvosi költségeket.Enélkül felelőtlenség és gonoszság házikedvencet tartani.

Szerezz pénzt és ezüstkolloiddal kezeld a cicát.

2011. júl. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem folyik se a szeme se az orra olyan mint egy szimpla tüdögyulladás. de nem lehet macska nátha mert nincs váladék sehol se a szemén se sehol. most alszik de felkel olyan 3-4 percenként. Látszik rajta hogy kimerült ,tul éli?

fullad és kevés oxigént kap .nehezen veszi a levegöt. mikor levegöhöz jut akkor erös szürcsögö hangot hallok. LESZ pénzem viszem persze orvoshoz a másik az h csak 70 km van innen az orvos gyalog meg elég nehéz lenne

2011. júl. 21. 10:21
 6/9 A kérdező kommentje:
Mellesleg ezt a cicát egy iskolai kirándulásrol hoztam .Egy fiu elakarta pusztitani a tömeg szaporulat miatt ami öket érte. elhoztam a cicát akkor éppen nem számolgattam menyi pénzem van megakartam menteni a biztos haláltol és nálunk jol érzi magát.
2011. júl. 21. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:

hát,nagyon reméljük hogy túléli(:


és nem kellene szidni a kérdezőt,mert biztos volt olyan már pár állattatóval,hogy 'kongott a kassza'...(: nem felelőtlenségre utal...-.-"



kedves kérdező,ahogy láttam(70km - állatorvos) olvastam,azt szürtem le,vidéki vagy.(: van 1 szervezet,akik házhoz mennek. állatorvosok... szerintem ők díjtalanok. igaz,ez pesten van,de lehet hogy ott is vannak kollégáik...:) az a baj, a szmáukat,és nevüket elfelejtettem:/ de ha felhívsz 1 állatorvost és megmondod h nincs pénzed jelenleg,és stb. lehet tudnak segíteni:)

egyébként,mikor viszed dokihoz?

2011. júl. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen vidéken lakom nem szidok én seNkit csak kétségbe vagyok esve mert nagyon szeretem a kiscicámat.Amikor lesz pénzem estleg holnap vagy holnap után .. remélhetöleg .
2011. júl. 21. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam,hogy te szídod őket,hanem ő(k) téged:)))) remélem túléli:)
2011. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!