Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macskám nem tudna lejönni...

Ha a macskám nem tudna lejönni a fáról, tényleg hívhatom a tűzoltókat?

Figyelt kérdés
Vajon ki kellene fizetnem a kiszállást? járt már valaki így?
2011. júl. 21. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ki.
2011. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jártunk így, nem kértek pénzt.
2011. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig le tud jönni. 30 éves macskás múltam alatt még ilyen nem fordult elő, hogy ne tudott volna lejönni. Le nem esik, hisz' a körmét belemélyeszti a fába, meg tud kapaszkodni.

Ha leesne sem lenne valszeg semmi baja.

2011. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én úgy jártam, hogy a házunk előtti fán nyarvogott egy macska. Gondoltuk nem tud lejönni, ezért leszedtük mi létrával. Két percen belül megint fent nyarvogott. Nem szedtük le. Érdekes, utána lemászott.
2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig van az úgy h nem tud lejönni :)

Jó nem fizikailag nem tud, hanem nem MER. Macskája válogatja.

2011. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kismacskákkal előfordul, hogy felfelé tudnak mászni, de lefelé még nincs benne gyakorlatuk, és ahogy megijednek, egyre feljebb és feljebb mennek. Ha a közelben van az anyja, az felmegy érte, és levezeti, de ha nincs nagy macska a közelben, aki segítene, akkor nincs más, mint felmenni érte, vagy ha nem megmászható fáról van szó (pl. fenyő), akkor segítséget kell hívni. Nekünk is a tűzoltók segítettek, elmondásuk szerint felüdülés volt számukra egy ilyen feladat. Pénzt nem kértek, süteményt kaptak.
2011. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazad lehet, kedves utolsó válaszoló!

Erre nem is gondoltam:

A süti aranyos volt:)

2011. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mi macskank tegnap felmaszott a tujara.. Amugy szobacica, csak kiszokott. Vagy ket oran keresztul probaltam lecsalogatni, de csak nyavogott es egyre feljebb maszott. Vegul a parom maszott fel a tujara, es hozta le, mert a tortenet, hajnali kettotol hajnali 5ig jatszodott..

Es csak sirt, es sirt, neha lathato volt az agakon, h maszik lejjebb, de utana megint felmaszott.

Amugy 8 honapos mult

2014. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!