Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mennyire igaz ez?...

Szerintetek mennyire igaz ez? Ha a macska nem kap enni/inni át szokik a szomszédba?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem a szomszédba, de tőled el fog szökni, ha nem akar megdögleni.
2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
át vitt értelemben gondoltam
2011. júl. 21. 22:02
 3/8 anonim válasza:
53%
Te viszed át? :O
2011. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. szertintem a válaszomat is gondolhatnád átvitt értelműnek... (főleg hogy tudom, hogy ezt eredetileg milyen kategóriába írtad)
2011. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted, ha te nem kapsz enni/inni, mit csinálsz? Keresel olyan helyet, ahol megkapod. Ennyi.
2011. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Már át is vitték értelemben a Macskákhoz :D
2011. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Cakkcakk válasza:
:D Amúgy igen! Hozzánk is átpártolt egy macsek, mert nálunk mindig volt kaja. Macskáról tudni kell, hogy ha nincs igazán szeretgetve, akkor nem hozzád ragaszkodik, hanem a területhez, és a kajához!
2011. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

szia!


Igen, a macska elszokik oda, ahol kaja van! Pl nagymamám nem igazán törődött a macskákkal, amiket hozzárendelt az élet. Rendszeresen elszoktak a macskái az utcabeli cigányokhoz! Azt nem tudom, miért, ők biztos nem etették őket... Az biztos, hogy a macska nem annyira ragaszkodó, mint egy kutya, tud gazdát váltani.

Meg vannak olyan öregasszonyok, akik magukhoz édesgetik a környékbeli macskákat-tapasztalat.

2011. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!