Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ellene? (lent több...

Mit tegyek ellene? (lent több infó)

Figyelt kérdés

Van egy Brit cicám és este az ajtó előtt ül, a lyukon nézelődik kifele vagy kaparja az ajtót.

Kipróbáltam, kivittem nagyon jól érezte magát vagy 15 percet kin voltunk (önszántából ment vissza) bejött, bezártam az ajtót és 30 perc után kezdődik elölről. Nagyon idegesít...mit tegyek ellene?


2011. júl. 24. 05:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mekkora a cicád? Mikor kezdte ezt csinálni? Nőstény vagy kandúr?Sok mindentől csinálhatja ezt!

Infó hiánya miatt ,csak a macskaajtót tudom javasolni! :-D

2011. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 Éves nőstény cica. Kb 1 hónapja csinálja ezt. Sajnos cicaajtót nem tudunk venni mert emeletes lakásban vagyunk...:S
2011. júl. 24. 10:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez ellen már semmit sem tehetsz! Ha már egyszer kiengedted és megtapasztalhatta a kinti létet, most már azt is föl akarná fedezni és nagyon vágyik ki emiatt:(

Ettől csak úgy szabadulsz, ha minden nap leviszed, pórázzal, vagy anélkül.

2011. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!