Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk nem jöhet be a...

A macskánk nem jöhet be a házba, ezért apa megengedte hogy a kinti fészert berendezzük nekik. Csak mit csináljak?

Figyelt kérdés
A fészerben van világítás meg ilyenek.
2011. júl. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Világítás pont nem kell neki. Vigyél be egy régi takarót vagy néhány régi ruhát, ami melegíti, ha fázna, ennyi.
2011. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Friss víz, ennivaló (szerintetek fotoszintetizál a macska?), pár puha rongy vagy egy takaró, esetleg macskaalom. A vizet cseréld naponta.
2011. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én cicámnak van egy doboza, abban lakik, van neki a kajás tejes tál, rongyok, plüss, egy ilyen játék labda szerűség csak hal a formája, cipők (cipőfűzőt imádja főleg ha kicsi), növények (levelek) imád velük játszani de ne a szívetek legyen az a növény mert lerágja-tépi a leveleket de imádja. én a régi gyerekülést (kocsiba) kitettem neki arra egy vastag törölközőt terítettem erre a hideg szeles időkre nagyon jó neki imádja. ja meg egy nagy doboznak levágtm az alját megraktam földel és az neki az alomtál, használja. másra nagyon nincs szükségre, de mondom a szobanövényeket mármint amik csak ilyen levelek azokat imádja.
2011. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket de azt tudja e valaki hogy cicamentát honnan lehet szerezni?
2011. júl. 25. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!