Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos ragdoll mellé...

4 hónapos ragdoll mellé keresek játszótársat. De ki legyen az?

Figyelt kérdés
Vadászgörényre gondoltam, de a szakirodalom lebeszélt róla, olvastam hogy sokan tartják nyúllal is együtt, de valami szobatisztára gondoltam(ugye a nyúl nem lesz az?)...valószínű h még egy cica lesz(de nem ragdoll mert anyagilag össze roppannék) esetleg valami jó ötlet kisméretű és nem túl húzós áru cicára???de mielőtt bármit is tennék körülnézek a menhelyen mert talán ott ér a legnagyobb meglepetés.(+)
2011. júl. 24. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy érdemben nem tudok válaszolni, de hol vetted a cicát, és mennyibe került? Csodaszép cicák:)


De, hogy válaszoljak is, esetleg valami szobakutyus?

Az én cicáim, és szobakutyám hihetetlen hancúrokat szoktak levágni, sokszor sírás a vége, de sosem komoly a dolog:P

2011. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én a cicát mondanám, és jól tapogatózol a menhelyek irányába. Szerintem nőstényt válassz annak ugyan drágább az ivartalanítása, ellenben kisebbre nőnek. [link]


Itt tündérek vannak!

2011. júl. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ajándék kiscica?:D Nem fajtatiszta, de nekem van egy gyönyörű fiú cicusom, egyetlenegyszer sem volt beteg, nagyon szívós, gyönyörű a szőre, testalkata. Először én is ragdollt akartam, csak aztán barátnőmnek születtek kiscicái, és felajánlotta ezt a csöppséget. Aztán pár hónapja találtam egyet, éhezett a kicsike, befogadtam. Nagyon szépen elvannak, egész nap játszanak :) Semmiféle másik cicusra nem cserélném el őket :D Amúgy nem utolsó szempont, hogy ezzel gyakran megmented egy cicus életét...
2011. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

kutyi lakásban kizárt...3.-on lakunk. a ragdoll hihetetlenül csendes, igazi társas házi cicalény!


A kérdésedre privibe küldeném a választ nem akarok senkit reklámozni.

2011. júl. 24. 17:58
 5/13 A kérdező kommentje:
Tolna megyében élek, ha a közelben van valami megoldás érdekel...Kedves első hozzászóló, valamiért nálad nem jeleníti meg a privát üzenet küldésének a lehetőségét...
2011. júl. 24. 18:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van törpenyuszink és a miénk szobatiszta, nagyon jól elvan a kutyánkkal és a macskánkkal is, mi macskánk kölyök volt és úgy szoktattuk hozzá. Nekünk mindig házi macskánk volt és hihetetlen gyönyörűek tudnak lenni, egyik kedvencem a korom fekete házi macska csak még nem volt..Azokban is vannak nagyon szép macskák, nem csak a fajtatiszták.
2011. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem, hogy nekünk volt görényünk is és nem volt baj a göri+macska párossal, egyik oldalon még mondták is, hogy a görik azok jobban szeretnek a macskákkal játszani mint a kutyákkal.
2011. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ne már! A nyuszi az nagyon édi!!! De rengeteg helyen olvastam h nem a legjobb páros, a nyuszik idegrendszere nem biztos, hogy a cicák természetével, játékosságával(karmaival)teljesen kompatibilis lenne.de hogy a görénnyel is. ezt hol olvastad???és hogy lett szobatiszta a nyuszi?alomra jár?
2011. júl. 25. 23:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok a görény és nyuszis, tesóméknak a tenyésztő adott valami cuccot és, hogy a ketrec mindegyik sarkába szórjunk néhány szemet és akkor a szagra odamegy és kiválaszt egyett és utána oda kell rakni a tálcáját...azóta hogyha kint rohangál akkor visszajárkál oda wc-zni, az elején becsúsztak balesetek, de már nem szokott...a görényes oldalt ahol olvastam megkeresem neked és belinkelem:)
2011. júl. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]


Nem ez volt a pontos oldal, szinte minden oldalt és fórumot elolvastam a görényekről...mivel remélem lesz majd még részem görény tartásban :) de egyébként a goreny.hu-n is van ezzel kapcsolatos szerintem, a wikipédián is írnak erről, hogy a macskákkal jól eljátszanak. Remélem segítettem

2011. júl. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!