Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kapni fogok egy cicát. Hol...

Kapni fogok egy cicát. Hol érdemes beszerezni a cuccokat? Fressnapf, tesco, auchan és pesti plázák állatkereskedése. Melyik a legolcsóbb?

Figyelt kérdés

Illetve mit kell venni? Eddig táp, alomtál, alom, ezekhez az a kis lapát és nyakörv van a fejemben. Kell még valami?


Budapesti vagyok.


2011. júl. 25. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
freesnapf kicsit drága bolt de nagyon jó cuccok vannak ott és nagy aválaszték :) tesco olcsó selejt cuccokkal... pláza na ott tényleg ne az kész rablás lenne! :D én fressnapf-ot javaslom jó kis bolt :) sokszor vannak leárazások akciók :)
2011. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fressnapf egy kicsit drága sztem. Én inkább az Alpha Zoo-t ajánlom, jó minőségi cuccokat árulnak, nagy a választék és olcsóbb is. De hagyományos állatkereskedés is jó, csak ne plázában nézd, mert ott drágább általában minden.
2011. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Etetéshez, itatáshoz tálka, illetve valamilyen játék, hogy ne unatkozzon (pl. kisegér, plüsslabda...).


Valamilyen fekhely sem ártana, hogy ne feltétlenül a Ti bútoraitokon szundizzon.


Ha anyagilag megengedheted magadnak esetleg később, akkor egy kaparófa (akcióban érdemes venni, van egyszerűbb, és hyper-szuper szobabútor is).


Persze ezek akkor, ha benti cicó lesz.

2011. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szállítódoboz és kaparófa mindenképp. Meg persze fekhely, amit egy eldugott sarokba célszerű tenni. Valamint külön tál a víznek a száraztápnak és a nedvestápnak.

És sok sok játék. :)

Érdemes venni macskamentát, mert azzal a helyéhez és a kaparófához is könnyebben odaszoktatod.

Érdemes egyébként körülnézni vaterásn kaparófa, szállítódoboz és fekhely ügyben. Kb fele annyiból megúszod mint moondjuk a fressnapf-ban.

2011. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alpha:)
2011. júl. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én a magán állateledeleseket ajánlom, mert van náluk kimérve prémium táp, így olcsóbban megveheted. Aztán: tálkák: tesco szerintem, alomtál fressnapf, mert lehet kicsit drága de nagy a választék 12000 közül választhatsz. Hám szintén tesco mert fele annyi mint fressnapfban.

Én fressnapfban konzervet szoktam venni, multi fitet, nagyot, mert van benne 20-30% hús, és nagyon olcsó. 800g-mos kerül kb 400HUF-ba. Tálkából mindenképp porcelánt vegyél! Könnyebb tisztítani és jobban szeretik a macskák, állítólag nincs szaga, meg mellék íze.

Alomból mindenképp a szilikagéleset ajánlom! Nekem az jött be leginkább. Egy 5l-es egy hónapig jó kb egy macskának de minimum 20 napig.

Ha akarsz neki tejet adni, akkor ne vegyél macskatejet, mert nem éri meg, vegyél sima laktózmentes tejet, ugyanannyira jó, és 1L annyiba kerül mint 2dl macskatej.

Jó cicázást!

2011. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja! Én nem szállítóboxot ajánlok, hanem szállító táskát, mert sokkal könnyebb cipelni, linkelek egy példát: [link]
2011. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, nagy segítség volt!
2011. júl. 26. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!