Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicának milyen étel a...

Kiscicának milyen étel a legjobb? És általában milyen sűrűn kakilnak?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hetes cicánk, 3. napja van nálunk. Már megszokta a helyet, nagyon rossz. :) Az első naptól fogva eszik, nem is keveset. Vettem neki macska konzervet, azt szereti csak mindíg ráragad a szájpadlására. Emiatt adtam neki csirkecombot (sütve) apróra felszeletelve, Azt is nagyon szereti.Vizet is nagyon sűrűn iszik. Első éjjel volt egy nagy adag kaki, de azóta nem. Ez normális? Félek szorulása lesz, milyen étel a legjobb neki?
2011. júl. 26. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyiszor kell kaksiznia, ahányszor eszik, azaz optimális esetben naponta legalább 2x, de akár 3x is.

Féreghajtót feltétlenül adjatok neki!

Próbálj laktóz mentes tejecskét adni neki, hátha attól beindul a pocija. Ha ma sem lesz nagydolog, akkor vidd el állatorvoshoz, mert nagyobb baj is lehet belőle.


Egyébként nem fordulhat elő, hogy olyan helyre rakja a csomagot, ahol nem veszitek észre?

2011. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 1 évesnél fiatalabb kölykök számára többféle ízesítésű, száraz és konzerv kölyöktáp kapható, amiknek a csomagolásán azt olvashatod: 'Kitten'.Ez kölyköt jelent.

Olvasd el ezt a cikket, és mindent tudni fogsz:

[link]

2011. júl. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyuginem lesz semmi baja amikor az én cicámat elhoztuk alig szokta a helyet egész nap semmi nem jött ki belőle ( :) ) pedig azér evett rendesen csak este lefekvés előtt pisilt de amíg szokja a helyet nem nagyon fog ne várd tőle azóta már 2 hete itt van és mostmár normálisan jön. :D

én enni a cicámnak szint konzervet és tápot adok (whiskhas junior (jöhetnek a leszólások, de sztm jó..))tápból 1-2 kis marékkal konzervből kb 3 kiskanállal adok de azén cicám már 3 hónapos kb ennyit eszik meg nem tom soke vagy kevés de megeszi.. :)

2011. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az enyém nagyon sokat eszik, épp ezért furcsa hogy nem kakil sokat.
2011. júl. 26. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk két 10 hetes kiscicánk van. Amikor elhoztuk, az első nap nem evett semmit. Másnap már igazi bélpoklos lett. Alomtálcát raktunk neki, de semmi nem volt benne. Majd 3 nap mulva fedeztük fel, hogy a sarokban igen nagy kupac volt. Szeretik a maradékokat, leveseket, krumplit, rizset, Érdekesmód a tápot nem eszik. Tejet nem adok nekik, ha nagyon maradék szűkében vagyok, akkor egy kis húslébe teszek pár falat kenyeret, és kész van nekik a kaja
2011. júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!