Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S! Lehet valami komoly baj?

S. O. S! Lehet valami komoly baj?

Figyelt kérdés

Az 5 éves kandúr cicám mindig verekszik a többi macskával,de eddig nem esett baja,max. csak kis karmolások.

De a múlthéten láttam a farkán egy kis sebet,nem volt jelentős,nem figyeltem rá.de ma észrevettem,hogy nem mozgatja a farkát,hanem csak lóg lefelé...és mivel a macskák a farkukkal egyensúlyoznak,ezért nagyon félek,hogy leesik valami fáról vagy valami...Megfog gyógyulni?Lehet így tényleg valami baja?Mit tegyek?:/

Köszönöm!

14/L


2011. júl. 26. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni.Biztos hogy semmi komoly.Nekünk is volt ilyen harcias kandúr macskánk és nála is volt sokszor seb a farkán meg a fején is.Ők ilyenek nem lehet mit tenni mert szeretnek harcolni.De azért megpróbálhatnád kicsit mosgatni vagy ha nem hagyja,nyávog és úgy se mozgatja és napok múlva se jobb akkor érdemes egy állatorvos tanácsát is megkérdezni.
2011. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy a seb már nincs ott,szóval nemtudom,hogy hol kenjem...

remélem semmi komoly..:(

2011. júl. 26. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki van herélve? A mienk is borzalmas sebekkel jött haza folyton, aztán kiheréltettük és most már nem is csavarog és sebei sincsenek.
2011. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos... ivartalanítás a további sérülések megelőzése érdekében!
2011. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ha ki van ivartalanítva akkor nem jár el otthonról és nem verekszik.
2011. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!