Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Help! Hová tünhetett a kis...

Help! Hová tünhetett a kis macskám?

Figyelt kérdés

Van 4 kis macskám, és 2 anya macska. most leszenek a kicsik 3 hónaposak. Kint alszanak nyáron a hátsó udvaron , egy elkerített fedett helyen.

MA reggel a nagy nyávogásra, és fujjogásra mentünk ki, gyorsan kimentem hogy nézzem mi volt az. Az anya macskák is oda szaladtak a kicsikhez hogy mi volt ez. Amikor oda értek az anyák, annyira meg ijedtek hogy elugrottak onnan. Mire én is oda értem a 4 macskábol nem volt csak 2 . Most 4 órával később előjött a 3. kis cica is. De a negyediknek még nyoma sincs. Hová tünhetett? Valami elkaphatta? Ha igen akkor mi?? Ez a 3. kiscica is felfújt szőrrel jött elő. Valamitől nagyon megijedhetett. Kutya az biztos nem volt. Róka meg még ugy se. Mert láttuk volna ha valahol elszalad, mert nagy nyílt a terület. Ja, és egy kan macskát láttam még elszaladni onnan. De ha a kis macskát elkapta volna, akkor nála lett volna. De semmi , az egész házat és a körnékét átkutattam, de nincs meg.


2011. júl. 27. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:

:(

a kandúr megölhette a 4. kicsit, nem kell ehhez, hogy elvigye vagy mint zsákmányt tartogassa, mert nem erről szól a dolog (nézz utána az oroszlánoknak pl, az új hím ott is megöli a kölyköket)


simán lehet, hogy még valahol bujkál szegény kicsi...


és nyest vagy menyét is elkaphatta :(


de azért nagyon drukkolok, hogy meglegyen a pici cica

2011. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha valami elkapta, akkor az ragadozó madár lehetett. Láttam már olyat, hogy elvitt kismacskát, de nekünk egyszer egy csirkét is majdnem. És villámgyorsan vadászik. Viszont ezellen nem tehetsz semmit (esetleg nem engeded ki a macskákat), leginkább, ha így is volt, nem bánthatod a madarat, mert védett. (Évről-évre akad sajnos néhány idegbeteg ember, aki ragadozó madarakat mérgez.)
2011. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mi lehetett.Nem láttam semmi madarat elrepülni . Csak esténként szoktam baglyokat látni amikor a háztetőre repülnek. Azt meg nem hiszem hogy a bagoly vitte volna el a kis macskát .
2011. júl. 27. 10:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha megölhette is, akkor hol van a kis macska teste? Mert nyoma sincs. Semmi vér folt vagy, valami. A kandúr csak úgy elszaladt. A kiscica is kis kandúr ami eltünt.
2011. júl. 27. 10:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Remélem hogy hamarosan előkerül, mert pont az volt az egyik kedvencem a 4 közül :(. Nagyon játékos kis cica , és kedves , szép hamu szürke szinű, és nagy zöld szemei vannak :(
2011. júl. 27. 10:36
 6/9 A kérdező kommentje:

Végre!!! Meg van a kiscica :)))

Kint voltam az udvaron és hívtam megint. Az utcán volt Kb 100-150 méterre innen. Szaladt haza és nyávogott. Szegény :).

Nem tudom hogy kerülhetett oda, amikor kint se voltak még az utcán, csak az udvaron. Szerintem meg elmenekülhetett a cica amikor megijedt atol a valamitöl. És a kb 5-6 házzal arréb lakó ember ellopta. MErt már egyszer el lopta az anya macskát is, úgy mentünk érte. Most meg a kicsit el lopta, valahogy kiszökhetett és haza jött.

2011. júl. 27. 11:05
 7/9 anonim válasza:
:(
2011. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
elnézést :) :) :)
2011. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tuti hogy a kan macska volt amitől megijedtek. Vigyázzatok a kiscicákra mert amíg picik a cicák és az anyjuk neveli addig ugyebár az anyacica nem fog tüzelni, és a fiú cicák hajlamosak hogy megöljék a kölyköket hogy az anyjuk megint tüzeljen. Azzal a szomszéddal is vigyázzatok ne engedjétek nagyon oda a macskákat, és ha elmentek otthonról akkor pedig valamit kezdjetek a cicukkal nehogy ellopják őket vagy jöjjön egy kan. :(
2011. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!