Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet még ilyenkor ivartalanít...

Lehet még ilyenkor ivartalanítani? Felesleges már?

Figyelt kérdés
5 éves kandúr cicám van,és szeretném ivartalanítani...Ilyenkor már felesleges,vagy ilyenkor is lehet még,és ugyanolyan,mintha kiskorában történt volna?bármi érdekel ezzel kapcsolatban:)
2011. júl. 27. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Tök mind1 hogy mikor ivartalanítod, a kor nem számít! Ki kell ivartalanítani! Ha még sokáig él, ő, a lány cicái, a fiú cicái több százezer macskát "csinálhat". Aki nem szeretné tenyészteni őket, csak kedvencnek tartja, mindenképpen kéne ivartalanítani. Nem is értem miért nem büntetik. Már nem azért..:)
2011. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
HA ivartalanítod a macskát ált. lustább lesz és kicsit meghízik . Szerintem vidd el . De te döntöd el .
2011. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én macskám már így is nagyon lusta xD
2011. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha ilyenkor ivartalanítod visszanő a heréje bmeg.... xDDD
2011. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem felesleges. Nem fog annyit csavarogni, nem fog verekedni, nem jelölget(ami ugye nagyon büdös)és megelőzhető vele egy csomó betegség.

Nyudogtabb, hízelgősebb lesz. Az etetésre valóban oda kell figyelni, mert hajlamosabb lesz a hízásra, ha megteheted, vehetsz neki spéci tápot (ivartalanított macskák részére, vagy ha meghízott, light stb.)

Bár az enyémek nem kövérek, én odafigyelek:)

2011. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem felesleges, nem fog verekedni más macskákkal, meg nem fog jelölgetni :)

Az enyém nem hízott meg, és nem lett hízelgősebb sem utána.

2011. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szerintem ivartalanisd mert nyugodtabb lesz...és tovább fog élni azt olvastam hogy 3-4 évvel is tovább élhet.
2011. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!