Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska mi alapján választ...

Egy macska mi alapján választ gazdát? Mint a kutyáknál, aki enni ad nekik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, aki enni ad neki. De ez lehet akár a szomszéd is... (Nem panelcica esetén)
2011. júl. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki a legöbbet foglalkozik vele szerintem. Legalábbis a mi cicánknál ez számított.
2011. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki enni ad neki... Ez nem igaz. Minden állat azt szereti akin érzi hogy viszont szereti, törődik vele, játszik vele, neveli, és a végén hogy enni ad neki.
2011. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A kutyának az a gazdája aki úgy viselkedik és aki akar, nem az aki eteti.

A macska sem választ gazdát, az a gazdája aki foglalkozik vele, nem az állat dönt normális esetben.

2011. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mi cicánk engem választott, pedig se nem etettem, se nem foglalkoztam vele, sőt, még itthon sem nagyon voltam.


(Nem szerettem az elején őt, mert akkor tűnt el a korábbi cicánk, és még nagyon friss volt a dolog. Vele én foglalkoztam, mégis a tesómat választotta.)


Azóta persze összebarátkoztunk, most is itt ül. :)

2011. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Aki hazaviszi, azé. Akárcsak a kutya.
2011. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
HÁt nálunk én etetem a macskákat, de én eléggé vibráló személyiség vok aki egy pillanatra nem ül meg egyhelyben, alvás közben is mozgok össze-vissza, úh emiatt szeretnek a páromhoz menni, mert ő nyugis, nem mozog alvás közben, és órákig is tud mozdulatlanul ülni ha egy cica elalszik az ölében. Ennek ellenére, a nagy cica engem szeret jobban, de ezt nehéz lenne elmagyarázni, vhogy látszik rajta, a kicsit még nem tudom.
2011. júl. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

Nálunk én etetem őket, én foglalkozom velük a legtöbbet úgyhogy én vagyok a gazdájuk, engem jobban szeretnek a többi családtagnál. :)

A kutyát is én etetem, én foglalkozok vele a többet, mégis joban örül ha apukám labdázik vele... szerintem a kutyák jobban szeretik a férfiakat, rájuk jobban is hallgatnak.

2011. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2011. júl. 29. 10:57
 10/10 anonim ***** válasza:

Én és a cicám között egészen különleges kapcsolat van:)

Elmesélem ,hogy mi ketten ,hogy találtunk egymásra.Vagy inkább ő ,hogyan talált engem meg/választott ki.:

Aznap elmentem bevásárolni ésbávásárlás után ,amikor mentünk a nővéremmel a kocsihoz megláttam egy autóban egy vörös kiscicát és hirtelen megragadott egy különleges érzés ,hogy bárcsak lenne egy macskám.Onnét az építkezésemre mentem.Tudni illik akkor már 3hónapja építettünk magunknak családi házat.Aztán kint űcsörögtem az építkezésen a teraszon ,amikor megláttam egy gyönyörű felnőtt cirmos cicát közeledni felém.Ott dorombolt nekem simogattam stb. és valahogy éreztem ,hogy van valami különleges,sors szerű a találkozásunkban.Ritka az ilyen ,de tényleg így volt nem csak úgy mondom.Mivel még a szüleimmel élek tudtam ,hogy nem köthetek vele szorosabb barátságot ,mert ők nagyon félnek a macskáktól.Bementem a házba,becsuktam az ajtókat a macska felugrott az ablakpárkányra és onnan nézett engem.Az a macsek akit három hónapig senki sem látott ott utána minden nap ott volt velem és egyre jobban megszerettem.És csodátt tett ,mert a szüleim is megszerették őt és többé nem féltek tőle.Szinte mindig minden hova követ.És csak nekem fogad szót.Aztán 2hónap után elvittük állatorvoshoz beoltattni féregteleníteni stb. Előtte végig kérdeztünk 5 utcányi embert ,hogy ki-é a cica ,de senki sem ismerte.Kidderült,hogy3-om éves és kislány:) Azóta megépült a ház és és velünk él meg a kisbolognesünkkel.Kibejárós cica(vagy ahogy ezt nevezik)De Ő nem igen megy el csavarogni a nap 22órájában velünk van.A másik kettőben meg elmegy csavarogni ,de általában há'l Istennek arra terjed ki ,hogy az öt házzal arréb lévő cicuhoz megy barátkozni.Ez a mi történetünk:)Ő kiválasztott magának és én akkor sorsszerűen éreztem ,hogy Ő az én cicám és már el se zudnék szakadni tőle.

Néha léteznek ritka pillanatok.De én az elöttem szólóknak adnék igazat az egy állat gazdája aki ápolja,neveli,szereti,eteti és gondoskodik róla,törődik vele.És ezt az állat mélyéségesen mély és rengeteg szeretettel fogja meghálálni:)

2011. júl. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!