Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska fogamzásgátlás-létezik...

Macska fogamzásgátlás-létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy az ő macskájuk valamilyen fogamzásgátlót szed. Ha tényleg létezik ilyen, mennyibe kerül, hogy működik pontosan?
2011. júl. 28. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Igen létezik, de csak átmeneti megoldásnak jó, mert ha hosszú távon szedi rákos lesz!

hetente kell adni neki úgy emlékszem 1 negyed tablettát, az orvos írja fel, nem túl drága, de már nem emlékszem a pontos árra.

2011. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ivartalanításról hallottam női macskánál nálunk 7000Ft volt de ez állatorvos függő szerintem :)
2011. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Úristen...mennyivel egyszerűbb és olcsóbb lenne azt a szerencsétlent ivartalaníttatni, mint mindenféle hormonnal mérgezni...
2011. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem jó! A mi kutyánk méhgyulladást kapott miatta, és elpusztult!!


Ivartalanítás sokkal jobb és hosszú távon jobban megéri!!!

2011. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi injekciót adattunk be neki, mert utcáról fogadtuk be elég rossz állapotban, és meg kellett várni h "műthető legyen". Ideiglenes megoldásnak jó esetleg, és nem is 100%os, szóval így is érhet meglepetés, állatorvos mondta.
2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Ivartalanítás se olyan mókás, mi macskánk 1 hétig olyan volt, mint egy szobanövény, csak ült és nézett ki a fejéből. Azt hittük, már sose tér vissza a régi.:S
2011. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
A mi macskánknak semmi baja nem volt az ivartalanítástól !!! csak ajánlani tudom !!
2011. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát de csak visszajött a cicád, az életbe!
2011. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerősöm hosszútávon fogamzásgátlóval tömi a macskáját. Baja ebből még semmi sem lett, csak terhes lett a macsek XD Úgyhogy most van 4 szép egészséges kiscicájuk is. Szóval nem ajánlom, egyrészt mert nem feltétlen működik, másrészt pedig a betegségek miatt.
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem működik. A macska idővel belepusztul.
2016. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!