Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macska ivartalanításán...

Nőstény macska ivartalanításának másnapja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Nőstény cicámat ma ivartalanították. Természetesen nagyon kába, fel akart ugrani az ágyra, de tudtam, hogy nem szabad neki így feltettem. Azóta szerencsére nyugodtan alszik. De holnap ha már kiment az altató hatása engedhetem, hogy magától le és felugorjon? Ezt elfelejtettem megkérdezni a dokitól, és még sose műtötték egyik állatkámat sem.
2011. júl. 29. 20:30
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nem lesz ereje ugrálni. A miénk is csak vánszorgott 1 napig. Előfordulhat, hogy hányni is fog, ha magához tér.
2011. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát azért figyelni kell rá nehogy szétnyíljon a varrás..és este már kaphat inni,..reggel meg már enni is.
2011. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Holnap még figyelj rá hogy mit csinál mert még egy kicsit kába lesz.
2011. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A miénk még aznap felment a lépcsőn, mikor 1 percre nem figyeltünk rá.:S Szerencsére nem lett baja, de jobb ha nem ugrál, mert akkor húzódik a bőr a hasán.
2011. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
Attól függ, hogy az előtt lett ivartalanítva mielőtt felcsinálta egy kandúr, mert nekünk mikor úgy lett az egyik cica ivartalanítva, hogy még nem csinálták fel, akkor azt mondta 3 nap után ki lehet engedni, de akkor meg ajánlott kint lenni vele, ha meg fel van csinálva akkor 4-5-6 napig is ajánlott bent tartani, és vele meg végképp kint kell lenni az udvaron, hogyha beindul az elvetélés, akkor ne bujjon el.. Amúgy meg, érezni is fogja h mikor akar kimenni, de ugrálni ne ugráljon, mert úgy húzódika bőr a hasán, és ettől könnyen felszakadhatnak a varratok (Remélem segítettem :D)
2011. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Akkor azt hiszem az lesz a legjobb, ha mondjuk valamiféle lépcsőt gyártok neki az ágyhoz, hogy ne akarjon ugorni.
2011. júl. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!