Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elütöttem a szomszéd kismacská...

Elütöttem a szomszéd kismacskáját miközben tolattam kifele (? )

Figyelt kérdés

Megállni esélyem sem volt mert észre sem vettem mindaddig míg el nem kezdett velem ordibálni a szomszédasszony...

Ilyenkor ki a hibás?


2011. júl. 30. 22:32
 1/8 anonim válasza:
én -.-
2011. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Fú ha az enyémet ütötted volna el, nagyon kiakadnék, persze hogy téged hibáztattalak volna! De most mint kívül álló, józan fejjel mondom, hogy ez nem a Te hibád, hiszen nem láthattad és nem szándékosan csináltad...Bőven elég neked a tudat, hogy elütöttél egy kismacskát :S ... Sokan ütnek el állatokat és (jó esetben) nem direkt. :) Most egy ideig a szomszéd asszony nem fog szépen rád nézni, az biztos. Persze ez érthető...:)
2011. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Ezért lenne jó,ha végre piacradobnák azt a rohadt repülő autót.Akkor nem lennének ilyen véletlenek.Végülis nem a te hibád,mert nem láttad.Máskor legyél figyelmesebb,nézz körül,hátha van ott valaki/valami.

De,ha az én macskámat ütötted volna el,szóba sem állnék veled egy életen keresztül.

2011. júl. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
a macskán is múlhatott, pl nekünk volt egy pekete macs, aki kifejezetten ha autót hallott jönni vagy valami akk lelapult, ugyanígy a kutyákkal is, soha semmilyen veszély helyzetben sem szaladt el, lelapult... Őt is elütötték, pedig a sofőr még dudált is:(
2011. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%

Termeszetesen te vagy a hibas, nem mozgattad megfelelo korultekintessel azt a parszazkilos femdarabot, ami a kocsid.

Mindettol fuggetlenul, lehetseges, hogy ne te tehetsz rola. De a hibas te vagy.

2011. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

A szomszéd a hibás, kivéve, ha: a.:nem az ő kertjében ütötted el

b.:direkt csináltad.

Ha a szomszéd bent tartaná, v macskakerítést telepítene, v bármi módon megakadályozná a kóborlást, ez nem történik meg...szegény cica! Ezért vok a benti macskatartás híve, v a macskabiztos kerítésé!

2011. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lencsicica válasza:
100%
Milyen az a macskabiztos kerítés?
2011. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
macskabiztos kerítés=3méteres kőfal vagy mi?!...:D
2011. aug. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!