Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ide szegődött hozzánk egy vad...

Ide szegődött hozzánk egy vad kiscica, lehet, hogy az én cicáim elköltöznek miatta?

Figyelt kérdés

Nincs szívem elkergetni, nagyon éhes volt most eszik az én macskáim kajájából. Az 1 éves cicám nagyon fél tőle, fojton fúj rá, a másik kettő elviseli, csak néha fújnak rá.

Ha kicsit megszelidülne keresnék neki gazdit, itt nem maradhat.


2011. júl. 31. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
hát nekem az a tapasztalatom ,hogy elég érzékenyek a macskák az új macskákra ,szóval szerintem nem tenne jót neki ,nálunk is ez volt és végig ment a harc a két macska közt ,szerintem keress neki új gazdit
2011. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Hát figyu kedves vagy hogy nem kergeted el, de gondolj bele hogy neked a saját cicáidat kell védened. Gondolom tele lehet a cica kullanccsal és gondolom nem szeretnéd hogy a te cicáidra rámásszanak. Tehát nem tudod a te cicáial valami zárt helyen etetni? hogy akkor a másik cica ne tudjon ott enni, és hidd el hogy el fog menni.
2011. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma figyeltem őket, a 2 nagy cica érdeklődik a kicsi iránt, szerintem jáccani akarnának vele, már egypárszor odapofoztak neki, de csak játékból (egymással is folyton kergetőznek). A kicsi 1 éves cicám fél tőle, miatta aggódok :(

De egyébként pont pár napja lettek kezelve az enyémek frontlie-nal úgyhogy nem hiszem, hogy átmenne rájuk.

Én nem akarom elkergetni, vagy éheztetni a kicsit, igy is elég kobor cica van az utcákon... Szeretnék neki gazdit találni, csak mivel nem engedi magát megfogni az is nehezen megoldható :((

2011. júl. 31. 12:10
 4/4 anonim ***** válasza:

jézusom..inkább nem minősítem az első két válaszolót!!!

nyugodtan etetheted a kiscicát..nem fog elmenni a többi cicád!! sőt..lehetnek még tök jó barátok is!!!

nekem 14 cicám van..tapasztalat!!!

2011. aug. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!