Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék? Nincs ötletem

Mit tehetnék? Nincs ötletem

Figyelt kérdés
A családom és én múlt hét szombaton elmentünk 1 hétre nyaralni, de a macskánkat (2 éves ivartalanított nőstény)nem vihettük magunkkal, ezért az egyik rokonunkhoz adtuk be megőrzésre ahol van egy 1 éves kandúr.A mi macskánk nem kedveli, mindig morog és fúj rá, de nem hajlandó sem enni,inni és az almát sem használja már szombat óta! Pedig a másik macskát már másik szobába zárták.
2011. júl. 31. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy hete nem enne, már halott lenne.

De most ott van még, vagy már hazamentetek?

2011. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, rosszul mondtam: tegnap vittük el és még mindig ott van.
2011. júl. 31. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudsz semmit sem csinálni, a macskáknak kell idő amíg összeszoknak, az eleje mindig nehéz. A cicád ki fogja bírni ezt az egy hetet, éhen nem fog halni de számíts rá hogy nem lesz túl boldog. Jobb lett volna olyan helyre adni ahol nincsen másik macska. Egyébként nem csak a másik macska frusztrálhatja hanem a vad idegen környezet is. Meg van ijedve, persze hogy nem érzi magát jól.
2011. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tavaly ugyan ide adtuk be 1 hétre, akkor nagyon jól érezte magát (pedig akkor is volt macska, azzal jól elszórakozgatott)
2011. júl. 31. 23:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a macska volt tavaly is? Mert náluk is úgy van ez mint az embereknél, vannak amelyek jól kijönnek és olyan is van hogy nem szimpatizálnak egymással.
2011. aug. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem ugyanaz a macska volt a rokonoméknál, de a mostani macska az inkább megijed a mienktől és a tavalyira is fúj...
2011. aug. 1. 15:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a cicám már jól van!:)
2011. aug. 1. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!