Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tapasztalt tenyésztők! Mennyi...

Tapasztalt tenyésztők! Mennyi az eszmei értéke? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Himalája perzsa cicámnak [ hagyományos, nem nyomott orrú] születtek kölykei ismeretlen apától. A kölykök meseszépek, de sajnos el fognak pusztulni, mivel amit én kínálok nekik, azt kiköpik, ha az anyja cicijéhez teszem akkor nem szopiznak. Az egyik sajnos már el is pusztult, nagyon sajnálom. Nem pénzbeli értéküket kérdezem, hanem eszmei értéküket, mivel ez a szín nagyon ritka, és gyönyörű, itt egy kép ;

[link] -Egyik kiscica ilyen volt


[link] -másik 2 ilyen


Összesen 3an voltak. Most már aki anyucijától cumizik egy kicsit ha odateszem az egyik cica, de a többi egyáltalán nem.


2011. aug. 1. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
fogsz tálat öntessz tejes és belenyomod a fejüket vagy cumisüveggel próbálkozz
2011. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ők még nagyon picik, 2 naposak lennének ma.
2011. aug. 1. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Veszel panzi vagy más cicatejpótlót, és pipettával/cuclival megeteted őket.


Nem tudom, minek az eszmei értékén filózol, amikor épp végignézed, hogy sorban meghaljon az egész alom...

2011. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezt nem tudtam , akkor sajnos elpusztulnak.
2011. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy tőlem nem fogadják el a táppótlót. Kiköpik.
2011. aug. 1. 12:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Tartsd őket stabilan, és határozottan nyomd a szájukba.
2011. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok tapasztalt tenyésztő, de lehet, hogy alapból életképtelenek a cicuskák. Lehet, hogy gonosz amit mondok, de a természet tudja a dolgát. Ha az anyjuk ellöki őket maguktól az nem véletlen. De azért csak próbálkozz, őket cicire tenni, meg tej pótlózni. Esetleg beszélj egy állatorvossal.
2011. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg is maradnak akármilyen szép a bundájuk ivartalaníttasd őket ha megteheted!!!Mert lehet életképtelenek/betegek és ha felneveled őket szaporodnak újra beteg cicák lesznek(én ivartalaníttatnám)
2011. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!