Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aids-es a macskám. Milyen...

Aids-es a macskám. Milyen vitamint adjak neki?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy gyógyíthatatlan, de elég jól tudjuk kezelni. Amikor kezdenek kijönni a tályogok a szájában, azonnal kap rá injekciót, így nem alakul ki teljesen a tályog és rendesen tud enni, nem fáj neki. Még nem is fogyott, 5 kilós gyönyörű kandúr, csak a tályogokból látni, hogy beteg.

Szerintetek milyen vitamint adjak neki, amivel erősíteni lehetne az immunrendszerét? Kérdeztem a dokitól, mondott mindenfélét, de az nem derült ki, hogy végül is mi lenne a legjobb neki.:S

Elaltatni még nem fogom, csak a legvégső esetben. A mamája is aids-es volt és azt mondták rá, hogy max. egy hónapot fog még élni. Ehhez képest még 4 évig élt, őt is kezeltettük és nagyon jól érezte magát. Csak akkor vittem elaltatni, mikor már a bébiételt is alig tudta megenni. Naponta 3x etettem kiskanállal és már az is fájt neki, hogy lenyalta róla. A szívem szakadt meg érte és tudom, hogy egyszer a fiára is ez a sors vár, de szeretném, ha minél később következne be. Egyébként már 7 éves, nálunk született és imádjuk egymást.:)


2009. ápr. 8. 09:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vok.Szerintem kérdezd meg a Lenkeitől,nem poénból mondom,hogy milyen vitamint ajánl egy állatnak.Remélhetőleg tud segíteni.
2009. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, biztos én vagyok a hülye, de ki az a Lenkei?
2009. ápr. 8. 13:13
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Oké,segítek,szal a Dr Lenkei aki lerántotta a leplet a gyógyszeriparrol,ésa vitaminjaival gyógyit embereket,hátha tud állat kérdésben is segíteni.
2009. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Aha! Van egy dr. Lenkei bolt a másik városban, valószínűleg arról van szó. Be is megyek legközelebb. Köszi!:)
2009. ápr. 8. 13:16
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
De van nitt egy állatklinika [link]
2009. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tudtam segíteni,és meggyógyul a cicád
2009. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Jah, részben igaza van Lenkeinek a gyógyszergyártásról meg stb, viszont rossz pont, hogy 1:szcientológus, és ami fontosabb 2:sok készítményét betiltották, mert bizonyos vitaminokból az 1 api adag többszörösét tartalmazta a napi ajánlott bevitelnek, és vannak vitaminok amiknek a túladagolása majdnem annyira ártalmas, mintha keveset viszel a szervezetedbe...És általában egy normál orvos ( ha jól tudom Lenkei Dr.) szinte biztos, hogy nem ért a macskákhoz, és fogalma sincs, mennyi és milyen vitamin kéne neki...
2009. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mielőtt bármit adnék Villám cicámnak, meg fogom kérdezni az állatorvost is, hogy azt szabad-e és milyen mennyiségben. Csak olyan szétszórt a fickó, hogy múltkor sem mondott semmi, hogy tulajdonképpen mit adjak neki. De most nem jövök el addig, amíg nem mond valami értelmeset.:)
2009. ápr. 8. 15:00
 19/23 anonim ***** válasza:
13:14-es vok,majd írd meg,hogy mi a helyzet,remélem felépül teljesen a cicád
2009. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, holnap megyek a boltba meg az állatkórházba is.

Szegény Villám meggyógyulni nem fog, de remélem egy darabig ezen a szinten tudjuk tartani, mert most egész jól van.

2009. ápr. 9. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!