Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Olyan szemfényvesztők, mit...

Olyan szemfényvesztők, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A cicaágyat az árnyékba raktuk,hogy ne legyen meleg a 3 kiscicának.Elmentem valahova,és mire hazaértem az egyik nemvolt sehol.Erre jön le az anya cica a tetőről.A pici cica meg nem tud lejönni.Segítséggel,letudtuk szedni.Én már nem félek velük annyira,mert tudom,hogy az anyjuk vigyáz rájuk,de azért mégis...
2011. aug. 2. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Na most akkor, mi is a kérdés????
2011. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyjából ok, de akkor ki a szemfényvesztő? Vagy mit szeretnél megtudni?
2011. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jesszus..hát a kérdés az hogy mit tegyek hogy ne mászkáljanak el,mert éjjel a kutya szabadon van a másik udvarban..
2011. aug. 2. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát fogd a cicaágyat az árnyékból és vidd be a lakásba, garázsba, pincébe, vagy kamrába:)
2011. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy ahová be lehet csukni őket legalább éjjelre.
2011. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

"Jesszus..hát a kérdés az hogy mit tegyek hogy ne mászkáljanak el,mert éjjel a kutya szabadon van a másik udvarban.."


Hát fent kutyáról egy szó sem esik, és még mindig hol itt a szemfényvesztés??? A macskák nem fognak neked egy helyben maradni, nem is értem, mire számítottál?


Vidd be őket a lakásba/garázsba, mindegy

2011. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az anyacica azért vitte fel a tetőre a pici(ke)t, mert úgy érezte, ott biztonságban van(nak). Hiába tesztek neki macságyat, ő úgyis el fogja cuccolni a kölykeit tuti biztos helyre.
2011. aug. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi.:)..de az előző válaszolónak azt üzenem..hogy én egyáltalán nem gondoltam azt hogy a macskák egy helyben maradnak!!!
2011. aug. 3. 14:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor elvesztem, ne haragudj :) Ezek szerint azt nem tudtad h az anya macska hurcolássza a kölykeit? Pedig igen...Néha úgy el viszi őket, h többet nem is látják az eredeti "gazdik"
2011. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hurcolássza őket.Mivel múltkor a ruhásszekrényből szedtük kki őket.A leglehetetlenebb helyre is elviszi őket:)Már jártam így
2011. aug. 3. 20:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!