Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ilyenkor a baja?

Mi lehet ilyenkor a baja?

Figyelt kérdés

A cicám bolhás lett igazából nemtudom mennyi idős kb 5 hónapos lehet! Vettem neki bolhanyaköret, de fél éves kora előtt nem lehet ráadni, mert valami baja lesz!!! Mi lehet a baja, ha ráadom féléves kora előtt a bolhanyakörvet?

A biztonság kedvéért nem adtam rá, de már engem is megcsipkedtek a bolhák nem akarok neki rosszat

SEGÍTSETEK


2011. aug. 3. 19:55
 1/4 anonim válasza:
Ha még nem voltál állatorvosnál a cicáddal akkor menj el.Az én macskám is volt bolhás sajnos és az állatorvos a Frontline cseppeket ajánlotta mert szerinte ez hatékonyabb mint a nyakörv.
2011. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
A cseppek valóban hatékonyabbak a nyakörvnél. Vagy elég régimódi de bolhaport is használhatsz. :)
2011. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz/ vegyél neki bolhairtót, pl fressnapf/állatpatika...továbbá: FÉREGHAJTÓ. Ha bolhás, akkor általában férges is.

Sok sikert! Ha lefújod a bolhákat, meghalnak és csak ki kell fésülni.

Ui.: a bolhanyakörv vacak, inkább ne használd, vegyél egy kiadós pl frontline-t és időnként fújd be vele a cicád!

2011. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! féreghajtót nemrég kapott, nemsokára adok még neki!:)
2011. aug. 3. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!