Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Apám le akar lőni egy macskát,...

Apám le akar lőni egy macskát, ötletek, vélemények?

Figyelt kérdés
Egy macska éjjelente átjár hozzánk és apa galambjait zargatja illetve volt már olyan, hogy meg is támadta őket. Apa emiatt le akarja lőni. Azt mondtam neki, hogy ha megteszi feljelentem, mire ő azzal érvelt, hogy a macska meg a galambjait viszi el. Mit tehetnék esetleg? Vagy hagyjam?
2011. aug. 3. 21:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy hagyd! Tényleg jelentsd fel, ha megteszi.
2011. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Illetve keresd elő a gazdáját, és mondd meg neki hogy mi a helyzet. Ő remélhetőleg megpróbál majd valamit tenni.
2011. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
77%
van neki gazdája? vagy kóbor? ha van neki, akkor szépen meg kell vele dumálni hogy éjjelene zárja be vagy nem tudom. a lelövéses dolog elég brutál. tényleg jelentsd fel..
2011. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
96%

én nem hagynám

mond meg neki, hogy ne merje megtenni, mert akkor elvesztené a megbecsülésed és a tiszteleted

ha annyira zavarja a macska akkor tegye macskabiztossá a galambdúcot

2011. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
1%
jó teszi csak előtte ásson egy jó nagy és mély gödröt,további jó vadászatot.
2011. aug. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
3%
hmm..ötlet?? A legjobb a légpuska. Várja meg míg leül valahova és puff. Bele nem hal de ha rendesen megcsípi többet nem látjátok arrafele xd
2011. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
88%
ne engedd neki!!!!! ilyen nincs h fogom a puskám aztán lelövök egy élőlényt mert zargatja a galambokat! csinálja meg úgy a galambok helyét h ne férjen oda macska.és ne öljön mert az a könnyebb!! bocs..de egy suttyó a faterod.
2011. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 anonim ***** válasza:
87%
Találjatok köztes megoldást. Pl. beszéljen a macska gazdájával, vagy ha nagyon lövöldözni akar, akkor ijesszétek meg (pl. légpuskával lőjetek a levegőbe, hogy megijedjen, elszaladjon, és féljen odamenni. Így ő sem sérül).
2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
15%
én az AK-47-re szavazok
2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
76%

A galamboknak kell olyan éjszakai "szálláshelyet" készíteni, amelyen a macska nem tud bemenni.


Annyi sörét nincs, mint macska! Egyiket kilövi, majd jön a következő. Apósomnak kb. 200 galambja volt, ahogy beültek éjszakára a helyükre, abban a percben becsuktuk a "kiröpülős" ablakukat, és a macska hiába akart hozzájuk férni, nem tudott. Pedig nagyon szerettek volna.

2011. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!